W piątek (21 kwietnia) odbędzie się uroczysta Gala Wyborów Miss Politechniki Łódzkiej. W czasie Gali będzie można zobaczyć zmagania 12 kandydatek o tytuł najładniejszej studentki tej uczelni.

Z tej okazji przygotowaliśmy dla was konkurs w którym do zdobycia jest dwuosobowe zaproszenie na to wyjątkowe wydarzenie.

KONKURS: Wygraj zaproszenie na galę finałową wyborów Miss Politechniki Łódzkiej 2017

Aby zdobyć dwuosobowe zaproszenie na galę Miss Politechniki Łódzkiej wystarczy że napiszesz nam, dlaczego to właśnie Ty powinnaś / powinieneś otrzymać zaproszenia i kreatywnie to uzasadnisz. Odpowiedź wraz z własnym imieniem i nazwiskiem, wyślij na adres konkursy@ddlodz.pl. W temacie wiadomości podaj koniecznie hasło „Miss Politechniki”.

Na zgłoszenia czekamy do czwartku (20 kwietnia) do godziny 18:00. Po upływie tego terminu wybierzemy zwycięzców i poinformujemy o sposobie odebrania nagród.

WYNIKI KONKURSU: Wygraj zaproszenie na galę finałową wyborów Miss Politechniki Łódzkiej 2017

Dwuosobowe zaproszenie na galę finałową Miss Politechniki Łódzkiej 2017 otrzymuje: Wiktoria Banaś.

Zwycięzcom  gratulujemy! Sprawdźcie swoje skrzynki pocztowe, wkrótce znajdziecie w nich informacje o sposobie odbioru nagród. Pozostałym uczestnikom winszujemy kreatywności i zapraszamy do udziału w kolejnych konkursach, które ogłosimy już wkrótce.