W najbliższą sobotę (22 kwietnia) w klubie Wytwórnia wystąpi formacja LemON. Z tej okazji przygotowaliśmy dla was konkurs w którym do wygrania jest dwuosobowe zaproszenie na to wydarzenie.

LEMON
Bilety: 59 zł (I pula ), 69 zł (II pula) [pule biletów dostępne do wyczerpania]
Otwarcie bram: 20:00 / Koncert: 21:00

LemON to na polskiej scenie muzycznej jedna z najbardziej spektakularnych karier ostatniej dekady. W zaledwie cztery lata dorobili się trzech płyt, rozpoznawalnego stylu i rzeszy fanów. Zamiast jednak odcinać kupony od raz osiągniętego sukcesu, postanowili zaryzykować i wszystko zmienić. No, prawie wszystko – bo choć tak wiele się zmieniło, wciąż słychać, że to ten sam zespół, ten sam głos, ten sam feeling. 24 marca ukaże się album „Tu”, zaś w kwietniu grupa wystąpi w Wytwórni.

KONKURS: Wygraj bilety na koncert LemON

Aby zdobyć dwuosobowe zaproszenie wystarczy że napiszesz nam, ile albumów nagrała dotychczas formacja LemON i krótko w kreatywny sposób przekonasz nas czemu to właśnie Ty powinnaś / powinieneś otrzymać zaproszenie na koncert.

Odpowiedź wraz ze swoim imieniem i nazwiskiem oraz imieniem i nazwiskiem osoby towarzyszącej (wymóg klubu Wytwórnia) wyślij na adres konkursy@ddlodz.pl W temacie wiadomości podaj koniecznie hasło „LemON”. Najciekawsze odpowiedzi nagrodzimy wejściówkami na występ.

Na zgłoszenia czekamy do piątku (21 kwietnia) do godziny 18:00. Po upływie tego terminu wybierzemy zwycięzców i poinformujemy o sposobie odebrania nagród.

WYNIKI KONKURSU: Wygraj bilety na koncert LemON

Zaproszenia na występ formacji LemON w klubie Wytwórnia otrzymuje: Magdalena Pęchorzewska.

Zwycięzcom  gratulujemy! Sprawdźcie swoje skrzynki pocztowe, wkrótce znajdziecie w nich informacje o sposobie odbioru nagród. Pozostałym uczestnikom winszujemy kreatywności i zapraszamy do udziału w kolejnych konkursach, które ogłosimy już wkrótce.