W najbliższą niedzielę (23 kwietnia) w klubie Wytwórnia wystąpi formacja Lady Pank. Z tej okazji przygotowaliśmy dla was konkurs w którym do wygrania są dwa jednoosobowe zaproszenia na to wydarzenie.

Jedna z najbardziej legendarnych formacji rockowych w Polsce, Lady Pank, obchodzi w tym roku 35-lecie działalności. Z tej okazji zespół zagrał ponad 80 koncertów w całym kraju. W marcu i kwietniu 2017 roku zwieńczeniem obchodów 35-lecia będzie trasa „Lady Pank – 35 lat – akustycznie”, która obejmie swoim zasięgiem 11 miast (12 koncertów).

LADY PANK AKUSTYCZNIE

Bilety w cenie od 100 do 130 zł do nabycia:
www.stodola.pl, www.ebilet.pl, www.eventim.pl, www.ticketpro.pl
oraz w stacjonarnych punktach sprzedaży. Dokładną rozpiskę stacjonarnych punktów sprzedaży biletów można sprawdzić na stronach www. dystrybutorów.

Jan Borysewicz, Janusz Panasewicz, Krzysztof Kieliszkiewicz, Kuba Jabłoński oraz gościnnie Wojciech Olszak wykonają swoje największe przeboje w niecodziennych, akustycznych aranżacjach. Koncerty odbędą się w starannie wybranych miejscach, w których trzypokoleniowa publiczność Lady Pank będzie miała okazję usłyszeć „Kryzysową narzeczoną”, „Titanica”, „Małą wojnę” czy „Mniej niż zero” w niezwykłych, klimatycznych wersjach.

Nie zabraknie energii, z której słynie na koncertach zespół Jana Borysewicza. Warto dodać, że trasa zbiegnie się w czasie z wskrzeszoną po kilkunastu latach, nową edycją programu Idol, w której jako jeden z jurorów zasiądzie Janusz Panasewicz.

KONKURS: Wygraj bilety na akustyczny koncert Lady Pank

Aby zdobyć jedno z dwóch jednoosobowych zaproszeń wystarczy że napiszesz nam, który z utworów Lady Pank chciałabyś / chciałbyś usłyszeć w wersji akustycznej podczas koncertu w Łodzi i krótko to uzasadnisz.

Odpowiedź wraz ze swoim imieniem i nazwiskiem wyślij na adres konkursy@ddlodz.pl W temacie wiadomości podaj koniecznie hasło „Lady Pank”. Najciekawsze odpowiedzi nagrodzimy wejściówkami na występ.

Na zgłoszenia czekamy do środy (19 kwietnia) do godziny 18:00. Po upływie tego terminu wybierzemy zwycięzców i poinformujemy o sposobie odebrania nagród.

WYNIKI KONKURSU: Wygraj bilety na akustyczny koncert Lady Pank

Zaproszenia na akustyczny koncert Lady Pank w klubie Wytwórnia otrzymuje: Marta Borys i Marcin Gręda.

Zwycięzcom  gratulujemy! Sprawdźcie swoje skrzynki pocztowe, wkrótce znajdziecie w nich informacje o sposobie odbioru nagród. Pozostałym uczestnikom winszujemy kreatywności i zapraszamy do udziału w kolejnych konkursach, które ogłosimy już wkrótce.

Zdjęcie tytułowe: Sebastian Szwajkowski