W najbliższą sobotę (1 kwietnia) w klubie Wytwórnia wystąpi formacja Happysad. Z tej okazji przygotowaliśmy dla was konkurs w którym do wygrania jest dwuosobowe zaproszenie na to wydarzenie.

HAPPYSAD
Bilety:
przedsprzedaż: 50 zł z Kartą / 55 zł bez Karty

w dniu: 60 zł z Kartą / 65 zł bez Karty

O nowym materiale muzycy mówią: „Jesteśmy sekstetem. Cała płyta to energia sześciu osób, z których każda miała realny wpływ na jej kształt, ale także na atmosferę podczas komponowania materiału i jego nagrywania. Dzieliliśmy się inspiracjami, pomysłami, ale także problemami i nastrojami. Wszystko, co jest na tej płycie jest nasze, wspólne. Pewnie dlatego mamy nieodparte wrażenie, że jest to najbardziej eklektyczna, szalona, nieskrępowana, ale dalej bardzo szczera, płyta w naszym dorobku.” Zespół nie zapomni też o starszych utworach. Oprócz tych z płyty „Ciało Obce”, na pewno pojawi się zestaw piosenek bardzo dobrze znanych fanom.

#happysad @ #czadfestiwal #czadfestiwal2015

A post shared by Łukasz Ratajczyk (@lukaszratajczyk) on

KONKURS: Wygraj bilety na koncert Happysad

Aby zdobyć dwuosobowe zaproszenie wystarczy że napiszesz nam, który z utworów Happysad chciałabyś / chciałbyś usłyszeć na żywo w trakcie koncertu oraz krótko to uzasadnisz.

Odpowiedź wraz ze swoim imieniem i nazwiskiem oraz imieniem i nazwiskiem osoby towarzyszącej (wymóg klubu Wytwórnia) wyślij na adres konkursy@ddlodz.pl W temacie wiadomości podaj koniecznie hasło „Happysad”. Najciekawszą odpowiedź nagrodzimy wejściówkami na występ.

Na zgłoszenia czekamy do piątku (31 marca) do godziny 20:00. Po upływie tego terminu wybierzemy zwycięzców i poinformujemy o sposobie odebrania nagród.

WYNIKI KONKURSU: Wygraj bilety na koncert Happysad

Zaproszenia na występ formacji Happysad w klubie Wytwórnia otrzymuje: Agnieszka Błoch

Zwycięzcom  gratulujemy! Sprawdźcie swoje skrzynki pocztowe, wkrótce znajdziecie w nich informacje o sposobie odbioru nagród. Pozostałym uczestnikom winszujemy kreatywności i zapraszamy do udziału w kolejnych konkursach, które ogłosimy już wkrótce.

Zdjęcie tytułowe: Sebastian Szwajkowski