W najbliższy piątek (31 marca) w klubie Wytwórnia wystąpi formacja Artur Andrus. Z tej okazji przygotowaliśmy dla was konkurs w którym do wygrania jest dwuosobowe zaproszenie na to wydarzenie.

ARTUR ANDRUS
Bilety: 70 zł z Kartą Wytwórnia, 80 zł bez Karty

Artur Andrus to dziennikarz, artysta kabaretowy, poeta, autor tekstów piosenek, pisarz, piosenkarz, laureat konkursu „Mistrz Mowy Polskiej”, na co dzień dobrze znany jako redaktor trójkowej „Akademii rozrywki” czy „Powtórki z rozrywki”, ceniony i lubiany konferansjer imprez kabaretowych, komentator „Szkła kontaktowego”.

Ma na swoim koncie dwie płyty „Myśliwiecka” i „Cyniczne Córy Zurychu” z pełnymi humoru piosenkami. Satyra na dzisiejsze czasy, dystans do rzeczywistości i patrzenie na świat z przymrużeniem oka – za to pokochała go publiczność. 31 marca przedstawi w Wytwórni swój recital kabaretowy.

KONKURS: Wygraj bilety na występ Artura Andrusa

Aby zdobyć dwuosobowe zaproszenie wystarczy że napiszesz nam dlaczego to właśnie Ty powinnaś / powinieneś otrzymać bilet oraz krótko (w zabawny sposób) to uzasadnisz.

Odpowiedź wraz ze swoim imieniem i nazwiskiem oraz imieniem i nazwiskiem osoby towarzyszącej (wymóg klubu Wytwórnia) wyślij na adres konkursy@ddlodz.pl W temacie wiadomości podaj koniecznie hasło „Artur Andrus”. Najciekawszą odpowiedź nagrodzimy wejściówkami na występ.

Na zgłoszenia czekamy do czwartku (30 marca) do godziny 21:00. Po upływie tego terminu wybierzemy zwycięzców i poinformujemy o sposobie odebrania nagród.

WYNIKI KONKURSU: Wygraj bilety na występ Artura Andrusa

Zaproszenia na występ Artura Andrusa w klubie Wytwórnia otrzymuje: Aleksandra Pruchniewska.

Zwycięzcom  gratulujemy! Sprawdźcie swoje skrzynki pocztowe, wkrótce znajdziecie w nich informacje o sposobie odbioru nagród. Pozostałym uczestnikom winszujemy kreatywności i zapraszamy do udziału w kolejnych konkursach, które ogłosimy już wkrótce.