W najbliższy piątek (24 marca) w Łódzkim Domu Kultury wystąpi formacja Hunter. Muzycy wystąpią w Łodzi w ramach trasy koncertowej promującej album „NieWolnOść”.

Łódź 24.03.2016
Łódzki Dom Kultury
Otwarcie drzwi 18:00 / Start koncertu: 19:00
Bilety: 40 – przedsprzedaż, 50 – w dniu koncertu

Druga odsłony trasy koncertowej zespołu Hunter to przede wszystkim promocja nowej płyty studyjnej zatytułowanej „NieWolnOść”, której premiera odbyła się jesienią zeszłego roku. Album spotkał się ze świetnym odbiorem wśród fanów zespołu Hunter.

Podczas koncertów będzie można usłyszeć jednak nie tylko premierowe utwory ale także przekrój poprzednich płyt. Będzie to ukłon dla wszystkich Fanów zespołu, żeby zarówno starsi jak i młodsi usłyszeli to, co najbardziej lubią.

KONKURS: Wygraj bilety na koncert formacji Hunter

Aby zdobyć jedno z trzech (jednoosobowych) zaproszeń wystarczy że napiszesz nam dlaczego to właśnie Ty powinnaś / powinieneś otrzymać bilet na koncert i kreatywnie to uzasadnisz.

Odpowiedź wraz ze swoim imieniem i nazwiskiem wyślij na adres konkursy@ddlodz.pl W temacie wiadomości podaj koniecznie hasło „Hunter”. Najciekawsze odpowiedzi nagrodzimy wejściówkami na koncert.

Na zgłoszenia czekamy do czwartku (23 marca) do godziny 20:00. Po upływie tego terminu wybierzemy zwycięzców i poinformujemy o sposobie odebrania nagród.

WYNIKI KONKURSU: Wygraj bilety na koncert formacji Hunter

Zaproszenia na koncert grupy Hunter w Łódzkim Domu Kultury otrzymują: Edyta Kurycka, Aleksandra Perek oraz Kacper Sambor.

Zwycięzcom  gratulujemy! Sprawdźcie swoje skrzynki pocztowe, wkrótce znajdziecie w nich informacje o sposobie odbioru nagród. Pozostałym uczestnikom winszujemy kreatywności i zapraszamy do udziału w kolejnych konkursach, które ogłosimy już wkrótce.

Zdjęcie: Stanisław Wadas / eventpack.pl