W najbliższą niedzielę (19 marca) w klubie Wytwórnia wystąpi Marek Dyjak. Z tej okazji przygotowaliśmy dla was konkurs w którym do wygrania jest podwójne zaproszenie na to wydarzenie.

MAREK DYJAK
Bilety: 50 zł z Kartą, 55 zł bez

„Miejsca przedmioty kształty drzwi” to pierwszy singiel z najnowszej płyty Dyjaka – „Pierwszy Śnieg”. Autorem i kompozytorem utworu jest Robert Kasprzycki. Połączenie jego poezji i muzyki z charakterystyczną chrypą i charyzmą Dyjaka daje rozszywający efekt. Motyw przewodni piosenki to rozpoznawalne u Dyjaka akordeon i trąbka, grające marszową melodię, przypominającą Złotą Rybę z płyty Moje Fado. Jest to zapowiedź powrotu Dyjaka do jego korzeni, do pięknej poezji, ważnych tekstów i muzyki w jedynej słusznej dla niego, molowej tonacji. Na płycie Pierwszy Śnieg pojawią się teksty Mirosława Czyżykiewicza, Jana Kondraka, Jacka Musiatowicza i wspomnianego wyżej Roberta Kasprzyckiego, które mogą znaleźć bezpośrednie odniesienie do ostatnich wydarzeń z jego życia.

KONKURS: Wygraj bilety na koncert Marka Dyjaka

Aby zdobyć dwuosobowe zaproszenie wystarczy że napiszesz nam który z utworów Marka Dyjaka chciałbyś/chciałabyś usłyszeć podczas niedzielnego koncertu i krótko to uzasadnisz.

Odpowiedź wraz ze swoim imieniem i nazwiskiem oraz imieniem i nazwiskiem osoby towarzyszącej wyślij na adres konkursy@ddlodz.pl W temacie wiadomości podaj koniecznie hasło „Dyjak”. Najciekawszą odpowiedź nagrodzimy wejściówkami na koncert.

Na zgłoszenia czekamy do soboty (18 marca) do godziny 20:00. Po upływie tego terminu wybierzemy zwycięzców i poinformujemy o sposobie odebrania nagród.

WYNIKI KONKURSU: Wygraj bilet na koncert Marka Dyjaka

Dwuosobowe zaproszenie na koncert Marka Dyjaka w klubie Wytwórnia otrzymuje: Rafał Zaborowski

Zwycięzcom  gratulujemy! Sprawdźcie swoje skrzynki pocztowe, wkrótce znajdziecie w nich informacje o sposobie odbioru nagród. Pozostałym uczestnikom winszujemy kreatywności i zapraszamy do udziału w kolejnych konkursach, które ogłosimy już wkrótce.