W najbliższą sobotę (11 marca) w klubie Wytwórnia wystąpi Mrozu. Z tej okazji przygotowaliśmy dla was konkurs w którym do wygrania są cztery zaproszenia na to wydarzenie.

MROZU
Bilety:
przedsprzedaż: bilety ulgowe: 40 zł / bilety normalne: 45 zł

w dniu koncertu: bilety ulgowe: 40 zł / bilety normalne: 45 zł

W 2014 roku Mrozu pokazał się jako ukształtowany artysta, który płytą „Rollercoaster”, udowodnił, że wciąż ma talent do pisania chwytliwych piosenek. Płyta ta jest świetnie brzmiącą, eklektyczną kompilacją, pełną różnego rodzaju emocjonalnych zwrotów akcji, również dla bardziej wymagającego słuchacza. Pochodzą z niej takie hity jak „1000 metrów nad ziemią”, „Jak nie my to kto”, „ Poza Logiką”, tytułowy „Rollercoaster” czy wykonany wspólnie z chórem Sound n’ Grace „Nic do stracenia”, który okazał się najczęściej graną piosenką w radiach w 2014 roku. Artysta, zdobył też liczne nagrody, zaś album „Rollercoaster” pokrył się platyną.

KONKURS: Wygraj bilet na koncert Mroza

Aby zdobyć jedno z czterech zaproszeń wystarczy że napiszesz nam który z utworów Mroza podoba Ci się najbardziej i krótko to uzasadnisz.

Odpowiedź wraz ze swoim imieniem i nazwiskiem wyślij na adres konkursy@ddlodz.pl W temacie wiadomości podaj koniecznie hasło „Mrozu”. Najciekawsze odpowiedzi nagrodzimy wejściówkami na koncert.

Na zgłoszenia czekamy do piątku (10 marca) do godziny 20:00. Po upływie tego terminu wybierzemy zwycięzców i poinformujemy o sposobie odebrania nagród.

WYNIKI KONKURSU: Wygraj bilet na koncert Mroza

Zaproszenia na koncert Mroza w klubie Wytwórnia otrzymują: Przemysław Dana, Ewa Dąbrowska, Daniel Tomasik oraz Magdalena Marszałek.

Zwycięzcom  gratulujemy! Sprawdźcie swoje skrzynki pocztowe, wkrótce znajdziecie w nich informacje o sposobie odbioru nagród. Pozostałym uczestnikom winszujemy kreatywności i zapraszamy do udziału w kolejnych konkursach, które ogłosimy już wkrótce.