W najbliższą niedzielę (26 lutego) w klubie Wytwórnia wystąpi Mikromusic Trio. Z tej okazji przygotowaliśmy dla was konkurs w którym do wygrania są dwa podwójne zaproszenia na to wydarzenie.

MIKROMUSIC TRIO
Bilety:
przedsprzedaż: 35 zł z Kartą / 40 zł bez
w dniu: 40 zł z Kartą / 45 zł bez

Muzyka zespołu to fuzja jazzu, trip-hopu, rocka, czasem tez muzyki ludowej. Na debiutanckim albumie Mikromusic wydanym w 2006 roku pojawiło się wielu gości, m.in. Leszek Możdżer oraz Sambor Dudziński. Najnowsza płyta studyjna Mikromusic Matka i Żony ukazała się w październiku 2015 roku. Płytę zapowiedział utwór. Krystyno, we wrześniu zaś ukazał się singiel Bezwładnie, w którym gościnnie zaśpiewał Skubas.

KONKURS: Wygraj bilety na koncert Mikromusic Trio

Aby zdobyć jedno z dwóch (dwuosobowych) zaproszeń wystarczy że napiszesz nam który z albumów Mikromusic podoba Ci się najbardziej i krótko to uzasadnisz.

Odpowiedź wraz ze swoim imieniem i nazwiskiem oraz imieniem i nazwiskiem osoby towarzyszącej, wyślij na adres konkursy@ddlodz.pl W temacie wiadomości podaj koniecznie hasło „Mikromusic”. Najciekawsze odpowiedzi nagrodzimy wejściówkami na koncert.

Na zgłoszenia czekamy do soboty (25 lutego) do godziny 20:00. Po upływie tego terminu wybierzemy zwycięzców i poinformujemy o sposobie odebrania nagród.

WYNIKI KONKURSU: Wygraj bilety na koncert Mikromusic Trio

Podwójne zaproszenia na koncert Mikromusic w klubie Wytwórnia otrzymują: Dominik Fisiak oraz Yannick Mebenga.

Zwycięzcom  gratulujemy! Sprawdźcie swoje skrzynki pocztowe, wkrótce znajdziecie w nich informacje o sposobie odbioru nagród. Pozostałym uczestnikom winszujemy kreatywności i zapraszamy do udziału w kolejnych konkursach, które ogłosimy już wkrótce.