W najbliższą niedzielę (19 lutego) w klubie Wytwórnia wystąpi zespół Kroki. Z tej okazji przygotowaliśmy dla was konkurs w którym do wygrania są dwa podwójne zaproszenia na to wydarzenie.

KROKI
Bilety: 30 zł z kartami zniżkowymi, 35 zł bez

Ich muzyka to mieszanka jazzu, soulu, indie rocka i eksperymentalnej elektroniki. 19 lutego zespół Kroki, którego debiutancka płyta „Stairs”, wydana nakładem Kayaxu, została świetnie przyjęta przez słuchaczy i krytyków, zagra w Wytwórni. Kroki to wypadkowa trzech muzycznych światów. Zespół tworzą producent Szatt, wokalista Jaq Merner i basista Paweł Stachowiak.

KONKURS: Wygraj bilety na koncert zespołu Kroki

Aby zdobyć jedno z dwóch (dwuosobowych) zaproszeń wystarczy że przekonasz nas dlaczego to właśnie Ty powinnaś/powinieneś otrzymać zaproszenia i kreatywnie to uzasadnisz.

Odpowiedź wraz ze swoim imieniem i nazwiskiem oraz imieniem i nazwiskiem osoby towarzyszącej, wyślij na adres konkursy@ddlodz.pl W temacie wiadomości podaj koniecznie hasło „Kroki”. Najciekawsze odpowiedzi nagrodzimy wejściówkami na koncert.

Na zgłoszenia czekamy do soboty (18 lutego) do godziny 22:00. Po upływie tego terminu wybierzemy zwycięzców i poinformujemy o sposobie odebrania nagród.

WYNIKI KONKURSU: Wygraj bilety na koncert zespołu Kroki

Podwójne zaproszenia na koncert Kroki w klubie Wytwórnia otrzymują: Monika Szkopiecka oraz Michał Werner.

Zwycięzcom  gratulujemy! Sprawdźcie swoje skrzynki pocztowe, wkrótce znajdziecie w nich informacje o sposobie odbioru nagród. Pozostałym uczestnikom winszujemy kreatywności i zapraszamy do udziału w kolejnych konkursach, które ogłosimy już wkrótce.