W najbliższą sobotę (18 lutego) w klubie Wytwórnia wystąpi Marika. Z tej okazji przygotowaliśmy dla was konkurs w którym do wygrania są dwa podwójne zaproszenia na to wydarzenie.

MARIKA
Bilety:
przedsprzedaż: 30 zł – ulgowe, 35 zł – normalne

w dniu koncertu: 35 zł – ulgowe, 40 zł – normalne

Marika Marta Kosakowska to autorka słów i muzyki, artystka sceniczna, która najnowszym albumem dokonuje stylistycznego przełomu w swojej karierze. Płyta jest poetycka w warstwie tekstowej, elektroniczna, avant-popowa w warstwie muzycznej. Wzbogaca ją kwartet smyczkowy Fair Play Quartet i głosy gości, wśród których są Xxanaxx, Skubas, Buslav czy Grubson

KONKURS: Wygraj bilety na koncert Mariki

Aby zdobyć jedno z dwóch (dwuosobowych) zaproszeń wystarczy że napiszesz nam który z utworów Mariki chciałbyś/chciałabyś usłyszeć podczas koncertu i krótko to uzasadnisz.

Odpowiedź wraz ze swoim imieniem i nazwiskiem oraz imieniem i nazwiskiem osoby towarzyszącej, wyślij na adres konkursy@ddlodz.pl. W temacie wiadomości podaj koniecznie hasło „Marika”. Najbardziej kreatywne odpowiedzi nagrodzimy wejściówkami na koncert.

Na zgłoszenia czekamy do piątku (17 lutego) do godziny 20:00. Po upływie tego terminu wybierzemy zwycięzców i poinformujemy o sposobie odebrania nagród.

WYNIKI KONKURSU: Wygraj bilety na koncert Mariki

Podwójne zaproszenia na koncert Mariki w klubie Wytwórnia otrzymują: Beata Szokalewicz oraz Ireneusz Rychter.

Zwycięzcom  gratulujemy! Sprawdźcie swoje skrzynki pocztowe, wkrótce znajdziecie w nich informacje o sposobie odbioru nagród. Pozostałym uczestnikom winszujemy kreatywności i zapraszamy do udziału w kolejnych konkursach, które ogłosimy już wkrótce..

#Marika #MartaKosakowska @ #KlubWytwórnia

A post shared by Łukasz Ratajczyk (@lukaszratajczyk) on