Want create site? With Free visual composer you can do it easy.

Rozstrzygnięto kolejną edycję konkursu na mikrograntów w ramach festiwalu Transatlantyk. Dofinansowanie otrzymały m.in. warsztaty, filmy krótkometrażowe czy wystawy.

Pieniądze dostały: warsztaty aktorskie Take Over organizowane przez Stowarzyszenie Teatralne Chorea, Pracownia Portretu Macieja Łuczaka na instalację dźwiękową i przestrzenną, Fabryka Form Wszelakich na filmy o przestrzeni, w której żyją seniorzy i młodzież (powstanie legend miejskich) i „Opowiedz się” na kontynuację działania platformy internetowej i stworzeniu trzech filmów o obcokrajowcach żyjących w Łodzi.

Łukasz Kazek poprowadzi także warsztaty muzyki elektronicznej, a eŁRECa warsztaty dźwiękowe dla dzieci z Górnej. Przy okazji ma powstać dźwiękowa mapa danego obszaru.

W każdej edycji jest do zdobycia 30 tys. zł. W tym roku od 31 lipca odbędzie się kolejna edycja. Do obecnej edycji złożono 34 wnioski.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.
PODZIEL SIĘ
Bartłomiej Krasnodębski
Specjalizuje się w sprawach miejskich i kulturze. Wielki miłośnik teatru i sztuki przez duże "S". W naszej redakcji od niemal samego początku.