W najbliższy piątek (18 listopada) w klubie Scenografia wystąpi formacja Hunter. Z tej okazji przygotowaliśmy dla was konkurs w którym do wygrania są trzy jednoosobowe zaproszenia na to wydarzenie.

Łódź 18.11.2016
Klub Scenografia
Otwarcie klubu; 18:00 / Start koncertu: 19:00
Bilety: 40 – przedsprzedaż, 50 – w dniu koncertu

Jesienna trasa koncertowa zespołu Hunter to przede wszystkim promocja nowej płyty studyjnej zatytułowanej „NieWolnOść”, której tytułowy zwiastun można od kilku miesięcy usłyszeć na oficjalnym kanale zespołu w serwisie YouTube.

Płyta ukaże się na przełomie października i listopada 2016 roku, trzy lata od wydania Imperium. Podczas koncertów będzie jednak można usłyszeć nie tylko premierowe utwory ale także przekrój poprzednich płyt. Będzie to ukłon dla wszystkich Fanów zespołu, żeby zarówno starsi jak i młodsi usłyszeli to, co najbardziej lubią.

Teksty opisują bardzo mocno obecne wydarzenia na świecie i w Polsce, mimo, że jak zwykle są one rozszczepiane pryzmatem historii i napisane w kontekście analogii do ubiegłych zdarzeń i ludzkich zachowań.

KONKURS:
Wygraj bilety na koncert formacji HUNTER

Aby zdobyć jedno z trzech (jednoosobowych) zaproszeń wystarczy że napiszesz nam dlaczego to właśnie Ty powinnaś/powinieneś otrzymać zaproszenie i krótko to uzasadnisz. Odpowiedź wraz z imieniem i nazwiskiem, wyślij na adres konkursy@ddlodz.pl. W temacie wiadomości podaj koniecznie hasło „Hunter”. Najbardziej kreatywne odpowiedzi nagrodzimy wejściówkami na koncert.

Na zgłoszenia czekamy do czwartku (17 listopada) do godziny 22:00. Po upływie tego terminu wybierzemy zwycięzców i poinformujemy o sposobie odebrania nagród.

WYNIKI KONKURSU:
Wygraj bilety na koncert formacji Hunter

Bilety na koncert Hunter w klubie Scenografia otrzymują: Gabriela Pogoda, Adam Kowal oraz Aga Błoch.

Zwycięzcom  gratulujemy! Sprawdźcie swoje skrzynki pocztowe, wkrótce znajdziecie w nich informacje o sposobie odbioru nagród. Pozostałym uczestnikom winszujemy kreatywności i zapraszamy do udziału w kolejnych konkursach, które ogłosimy już wkrótce.

Zdjęcie: Stanisław Wadas / eventpack.pl