Już w najbliższą niedzielę (6 listopada) w klubie Scenografia (Zachodnia 81/83) wystąpią Acid Drinkers. W trakcie koncertu muzycy promować będą swój najnowszy album „Peep Show”. Z tej okazji przygotowaliśmy dla was konkurs w którym do wygrania są trzy jednoosobowe zaproszenia na to wydarzenie.

Koncert: Acid Drinkers
06.11.2016 – Scenografia (ul. Zachodnia 81/83)
Wejście do klubu – 18:00 / Start godz – 19:00
Przedsprzedaż – 40 zł
W dniu koncertu – 50 zł

Bilety dostępne w: Klub Scenografia (Zachodnia 81/83) piątek i sobota od godziny 20. Strefa Biletów (Piotrkowska 59) Pub Łódź Kaliska (Piotrkowska 102) godzina 15-19

Acid Drinkers (po polsku Kwasożłopy) to zespół rock’n’rollowy założony przy butelce taniego wina w Poznaniu w 1989 r. Pełnoletni, a nawet dojrzały będący w rewelacyjnej formie nieprzerwanie od ponad 25 lat. Panowie psują robotę Kazimierzowi Wielkiemu- zastają miasta murowane, a zostawiają zgruzowane. Objechali Polskę wzdłuż i wszerz grając ponad 1500 koncertów. Wiele z nich dziesiątki tysięcy fanów pamięta do dziś. Na swoim koncie mają 17 płyt, które znacząco wpłynęły na polską scenę muzyczną.

KONKURS: Wygraj bilety na koncert formacji Acid Drinkers

Aby zdobyć jedno z trzech (jednoosobowych) zaproszeń wystarczy że napiszesz nam dlaczego to właśnie Ty powinnaś/powinieneś otrzymać zaproszenie i krótko to uzasadnisz. Odpowiedź wraz z imieniem i nazwiskiem, wyślij na adres konkursy@ddlodz.pl. W temacie wiadomości podaj koniecznie hasło „Acid Drinkers”. Najbardziej kreatywne odpowiedzi nagrodzimy wejściówkami na koncert.

Na zgłoszenia czekamy do soboty (5 listopada) do godziny 18:00. Po upływie tego terminu wybierzemy zwycięzców i poinformujemy o sposobie odebrania nagród.

WYNIKI KONKURSU: Wygraj bilety na koncert formacji Acid Drinkers

Bilety na koncert Acid Drinkers w klubie Scenografia otrzymują: Przemysław Drewnowski, Tomasz Gąsiorowski oraz Kacper Majewski.

Zwycięzcom  gratulujemy! Sprawdźcie swoje skrzynki pocztowe, wkrótce znajdziecie w nich informacje o sposobie odbioru nagród. Pozostałym uczestnikom winszujemy kreatywności i zapraszamy do udziału w kolejnych konkursach, które ogłosimy już wkrótce.