W piątek (28 października) w Łódzkim Domu Kultury wystąpi formacja Percival Schuttenbach. Muzycy wystąpią w Łodzi w ramach trasy koncertowej „Strzyga Black After Small River Tour”.

Koncert: Percival Schuttenbach
28.10.2016 – Łódzki Dom Kultury
Wejście do klubu – 19:00 / Start godz – 20:00
Przedsprzedaż – 35 zł
W dniu koncertu – 50 zł

Ten znany z oryginalnego połączenia folku z metalem zespół, zawładnął sercami wielu słuchaczy o czym świadczą liczne nagrody. Muzycy mają na swoim koncie min. współpracę z CD Projekt RED twórcami jednej z kultowych już gier komputerowych „Wiedźmin” (nagrania głównego trzonu zespołu jakim jest grupa Percival, zostały wykorzystane na ścieżce dźwiękowej do trzeciej części gry „The Witcher Wild Hunt”) oraz udział w stworzeniu jednego z najbardziej interesujących i charakterystycznych projektów muzycznych ostatnich lat a zarazem pierwszej w historii płyty łączącej muzykę słowiańską z hiphopem “Równonoc” (kompozycje i nagrania muzyki na płytę oraz bonusowa płyta w preordzerze, na której znajduje się materiał od zespołu Percival pt. Slava! Pieśni Słowian Południowych).

Podczas występu w Łodzi Percival suportować będą stołeczne Helroth i Łysa Góra oraz Black Velvet Band z Lublina.

KONKURS: Wygraj bilety na koncert formacji Percival Schuttenbach

Aby zdobyć jedno z dwóch (jednoosobowych) zaproszeń wystarczy że napiszesz nam, który z utworów formacji Percival Schuttenbach podoba ci się najbardziej i krótko to uzasadnisz. Odpowiedź wraz z imieniem i nazwiskiem, wyślij na adres konkursy@ddlodz.pl. W temacie wiadomości podaj koniecznie hasło „Percival Schuttenbach”. Najbardziej kreatywne odpowiedzi nagrodzimy wejściówkami na koncert.

Na zgłoszenia czekamy do czwartku ( 27 października ) do godziny 18:00. Po upływie tego terminu wybierzemy zwycięzców i poinformujemy o sposobie odebrania nagród.

WYNIKI KONKURSU: Wygraj bilety na koncert formacji Percival Schuttenbach

Bilety na koncert Percival Schuttenbach otrzymują: Agnieszka Zawało oraz Radosław Płotka

Zwycięzcom  gratulujemy! Sprawdźcie swoje skrzynki pocztowe, wkrótce znajdziecie w nich informacje o sposobie odbioru nagród. Pozostałym uczestnikom winszujemy kreatywności i zapraszamy do udziału w kolejnych konkursach, które ogłosimy już wkrótce.