W sobotę (29 października) w łódzkim klubie Scenografia (ul. Zachodnia 81/83) wystąpią Bracia Figo Fagot. Muzycy będą promować w Łodzi swój najnowszy album „Disco Polo”.

Koncert: Bracia Figo Fagot
Sobota 29.10.2016 Wejście: 20:00 Start: 21:00
Scenografia klub & Kawiarnia (ul. Zachodnia 81/83)

Bilety: 39 zł przedsprzedaż / 45 zł w dniu imprezy

Dystrybucja Biletów:
KOLDECURE ” Pub Łódź Kaliska ” ul. Piotrkowska 102 w godz 15 00 – 19 00 tel. 602214751 , Strefa Biletów ul. Piotrkowska 59, Klub Scenografia, ul. Zachodnia 81/83

Początki grupy sięgają września 2010, kiedy rozpoczęto kręcenie serialu komediowego pt. Kaliber 200 volt, emitowanego na kanale RBL.TV w 2011. Na potrzeby każdego odcinka był przygotowywany miniteledysk w stylu disco polo z wyraźnie nieklasycznymi tekstami tego gatunku muzycznego charakteryzującymi się czarnym humorem. Po udostępnieniu serialu szerszej publiczności na oficjalnym kanale YouTube stacji Rebel:tv rozległy się prośby fanów serialu o faktyczne założenie zespołu wykonującego taką muzykę. Zespół zadebiutował na IV Festiwalu Twórczości Żenującej Zacieralia odbywającym się 15 stycznia 2011 w warszawskim klubie muzycznym Progresja, gdzie wykonywał piosenki z nakręconego serialu. Nagranie studyjnej, debiutanckiej płyty „Na Bogatości” nastąpiło dopiero rok później.

Fragmenty utworów Braci Figo Fagot występują także w kreskówkach Git Produkcji, m.in. w Kapitanie Bomba w odcinku 95 „Admirał Jachaś” lub kinowej wersji Kapitana Bomby pt. „Kutapokalipsa”.

KONKURS: Wygraj bilety na koncert formacji Bracia Figo Fagot

Aby zdobyć jedno z trzech (jednoosobowych) zaproszeń wystarczy że napiszesz nam, który z utworów formacji Bracia Figo Fagot chciałbyś / chciałabyś usłyszeć na koncercie w Scenografii i krótko to uzasadnisz. Odpowiedź wraz z imieniem i nazwiskiem, wyślij na adres konkursy@ddlodz.pl. W temacie wiadomości podaj koniecznie hasło „Figo Fagot”.

Na zgłoszenia czekamy do czwartku ( 27 października ) do godziny 18:00. Po upływie tego terminu wybierzemy zwycięzców i poinformujemy o sposobie odebrania nagród.

WYNIKI KONKURSU: Wygraj bilety na koncert formacji Bracia Figo Fagot

Bilety na koncert Bracia Figo Fagot otrzymują: Mateusz Szczepaniak, Krzysztof Gardulski oraz Marta Korcz.

Zwycięzcom  gratulujemy! Sprawdźcie swoje skrzynki pocztowe, wkrótce znajdziecie w nich informacje o sposobie odbioru nagród. Pozostałym uczestnikom winszujemy kreatywności i zapraszamy do udziału w kolejnych konkursach, które ogłosimy już wkrótce.

bracia-ff-plakat-promo

Zdjęcie tytułowe: Artur Mamos