Już 20 sierpnia (sobota) na stadionie miejskim przy alei Unii 2 odbędzie się druga edycja Top Łódź Festiwalu. Tegoroczne wydarzenie nosi tytuł „Legendy Polskiego Popu”.

Kilkugodzinny koncert będzie transmitowany w Telewizji Polsat, a wydarzenie poprowadzą Agnieszka Hyży i Darek Maciborek. Kilkunastotysięczna publiczności usłyszy między innymi takie przeboje jak: „Orła cień”, „Zanim zrozumiesz”, „Lato”, „Son of the Blue Sky”, „Chłopaki nie płaczą”, „King” i inne.

– Legendy Polskiego Popu to wielkie muzyczne wydarzenie. W 2015 roku na Stadionie Miejskim w Łodzi gościliśmy legendy muzyki rockowej z lat 80. Wypełniony po brzegi świetnie reagującą i bawiącą się publicznością Stadion Miejski był świadkiem renesansu polskiej muzyki rockowej sprzed lat, której kultowe przeboje zachwycały współcześnie. W tym roku wystąpią gwiazdy muzyki pop, prawdziwe legendy muzyki rozrywkowej, bez których polska muzyka nie byłaby dziś częścią europejskiego rynku muzycznego – zauważa Piotr Klatt, dyrektor artystyczny festiwalu i jednocześnie lider zespołu Róże Europy.

Kto wystąpi na Top Łódź Festiwal 2016?

Znamy już pełną listę gwiazd, które wystąpią na tegorocznej, drugiej już z kolei edycji Top Łódź Festiwal. Na scenie przy al. Unii 2 zagrają: Edyta Górniak, Kasia Kowalska, Urszula, T. Love, De Mono, Wilki, Formacja Nieżywych Schabuff, Natalia Kukulska, Varius Manx i Kasia Stankiewicz, Łzy, Elektryczne Gitary, Magma, Gabriel Fleszar, Golden Life, Renata Dąbkowska.

Bilety na Top Łódź Festiwal 2016

Sprzedaż biletów na Top Łódź Festiwal 2016 odbywa się w Centrum Biletów w Atlas Arenie oraz na ebilet.pl. Ceny biletów  do 16.08.2016 roku do godz. 12:00: Płyta główna – 39 pln; Golden Circle – 49 pln; Trybuna – 49 pln; VIP miejsca siedzące – 299 PLN, VIP miejsca stojące – 249 PLN W terminie od 16.08.2016 od godz. 12:00 do koncertu: płyta – 49 zł, płyta GC – 59 zł, trybuny – 59 zł. Bilety VIP – 300 zł.

Koncert rozpoczyna się o godz. 19:30. Otwarcie bram o godz. 18:00.

KONKURS: Wygraj bilety na Top Łódź Festiwal 2016

Aby zdobyć jedno z dziesięciu zaproszeń na Top Łódź Festiwal 2016 wystarczy że napiszesz nam na występ którego z wykonawców drugiej edycji Top Łódź Festiwal czekasz najbardziej i krótko to uzasadnisz. Odpowiedź wraz z imieniem i nazwiskiem, wyślij na adres konkursy@ddlodz.pl. W temacie wiadomości podaj koniecznie hasło „Top Łódź Festiwal”.

Na zgłoszenia czekamy do czwartku ( 18 sierpnia ) do godziny 20:00. Po upływie tego terminu wybierzemy zwycięzców i poinformujemy o sposobie odebrania nagród.

WYNIKI KONKURSU: Wygraj bilety na Top Łódź Festiwal 2016

Bilety na Top Łódź Festiwal otrzymują: Aneta Wrzosek, Renata Kulig, Marcin Ścibor, Magdalena Wąsik, Michał Kremer, Andżelika Kwiatkowska, Marzena Drabik, Wojciech Dąbrowski, Luiza Sadowska oraz Marta Wolf.

Zwycięzcom  gratulujemy! Sprawdźcie swoje skrzynki pocztowe, wkrótce znajdziecie w nich informacje o sposobie odbioru nagród. Pozostałym uczestnikom winszujemy kreatywności i zapraszamy do udziału w kolejnych konkursach, które ogłosimy już wkrótce.

image004

 

Zobacz także zdjęcia z Top Łódź Festiwal 2015