W piątkowy  wieczór (8 lipca) odbył się na dziedzińcu Białej Fabryki kolejny  ,,Rodzinny’’ koncert. Tym razem wystąpiła rodzina Miśkiewiczów : Henryk Miśkiewicz ojciec  , Michał Miśkiewicz syn  i  córka Dorota Miśkiewicz.

Koncerty muzykalnej rodziny  Miśkiewiczów są wykonywane sporadycznie, bo to różne osobowości, które lubią ze sobą grać, choć nie często mają okazję spotkać się na scenie w pełnym gronie. Henryk Miśkiewicz to uznany saksofonista altowy związany z  jazzem. To również  kompozytor i aranżer  który, zaszczepił swoim dzieciom miłość do muzyki, zwłaszcza jazzowej. Grał prawie ze wszystkimi znakomitościami jazzu polskiego jak zagranicznymi wykonawcami. Dorota Miśkiewicz  to wokalistka jazzowa, kompozytorka, autorka tekstów i skrzypaczka . Wydała do tej pory sześć albumów a czego dwie ,,Caminho’’ (2008) i ,,Lutosławski Tuwim. Piosenki nie tylko dla dzieci’’ (2013)zdobyły status złotej płyty.

Michał Miśkiewicz – perkusista,  współpracował  z Tomaszem Stańko z ktorym utworzyli później Tomasz Stańko Quartet nagrywając z liderem trzy ważne albumy: ,,Soul of Things’’ (2002), ,,Suspended Night’’(2004) i ,,Lontano’’ (2006). Obecnie na stałe gra w znanym już Marcin Wasilewski Trio, z którym nagrywa dla prestiżowej wytwórni ECM i koncertuje po całym świecie. Zespołowi towarzyszyli również  Marek Napiórkowski  znakomity gitarzysta jazzowy i kompozytor i Sławomir Kurkiewicz muzyk jazzowy , gitara basowa i kontrabas.