Z okazji zbliżającego się Dnia Matki mamy dla Państwa konkurs sponsorowany przez Sweetheart Photography (sweetheartphotography.pl).

Nagrodą w konkursie jest sesja fotograficzna dla Mamy w studio bądź plenerze w dogodnym terminie. Do wyboru sesja ciążowa, sesja z dzieckiem lub sesja dla dzieciątka.

Sweetheart Photography to Agnieszka Gądek oraz Marcin Kędzierski. Sweetheart Photography powstało z miłości i pasji do fotografii. Miłości Pana fotografa do Pani fotograf, miłości Pani fotograf do Pana fotografa oraz miłości do dzieci, którą w sobie oboje pielęgnują.

Okres ciąży i wychowania dziecka, mimo wielu poświęceń jest okresem, który pamiętamy do końca życia. Jest przeżyciem jedynym w swoim rodzaju. Miłość, którą matka obdarza swoje dziecko, jest miłością czystą, bezwarunkową, którą trudno porównać czymkolwiek innym a matczyny uśmiech jest najpiękniejszym z uśmiechów.  – Te właśnie chwile Sweetheart Photography stara się uchwycić na swoich zdjęciach.

KONKURS: Wygraj sesję zdjęciową jako prezent na Dzień Matki

Warunkiem udziału w konkursie jest:

Na zgłoszenia czekamy do czwartku ( 26 maja ) do godziny 20:00. Po upływie tego terminu wybierzemy zwycięzców i poinformujemy o sposobie odebrania nagród.

WYNIKI KONKURSU: Wygraj sesję zdjęciową jako prezent na Dzień Matki

Szczęśliwą zwyciężczynią naszego konkursu zostaje Pani Dorota Berłowska. Prosimy o sprawdzenie swojej skrzynki pocztowej w celu ustalenia szczegółów dotyczących odbioru nagrody.

Zwyciężczyni  gratulujemy! Pozostałym uczestnikom winszujemy kreatywności i zapraszamy do udziału w kolejnych konkursach, które ogłosimy już wkrótce.