W niedzielę (17 kwietnia) w klubie Wytwórnia wystąpi legendarna formacja Varius Manx. Z okazji 25-lecia. grupy na koncercie w Łodzi wystąpi Kasia Stankiewicz.

17.04.2016 GODZ. 20:30 (NIEDZIELA)
VARIUS MANX & KASIA STANKIEWICZ

Bilety:
przedsprzedaż – 89 zł
w dniu koncertu: 99 zł

KONKURS: Wygraj bilety na koncert Varius Manx i Kasia Stankiewicz

Aby zdobyć jedno z dwóch dwuosobowych zaproszeń wystarczy że napiszesz nam, który ze wspólnych utworów Varius Manx i Kasi Stankiewicz chciałbyś/chciałabyś usłyszeć na koncercie w Łodzi i krótko to uzasadnisz. Odpowiedź wraz z imieniem i nazwiskiem, wyślij na adres konkursy@ddlodz.pl. W temacie wiadomości podaj koniecznie hasło „Varius Manx”.

Na zgłoszenia czekamy do czwartku ( 14 kwietnia ) do godziny 20:00. Po upływie tego terminu wybierzemy zwycięzców i poinformujemy o sposobie odebrania nagród.

WYNIKI KONKURSU: Wygraj bilety na koncert Varius Manx i Kasia Stankiewicz

Zaproszenia na niedzielny koncert grupy Varius Manx i Kasi Stankiewicz otrzymują: Tomasz Piechocki oraz Natalia Osińska.

Zwycięzcom  gratulujemy! Sprawdźcie swoje skrzynki pocztowe, wkrótce znajdziecie w nich informacje o sposobie odbioru nagród. Pozostałym uczestnikom winszujemy kreatywności i zapraszamy do udziału w kolejnych konkursach, które ogłosimy już wkrótce.

W 2015 roku mija 25 lat, odkąd Robert Janson wraz z braćmi Pawłem i Michałem Marciniakami postanowili utworzyć grupę muzyczną i nazwać ją Varius Manx. Z tej okazji zespół przygotował wyjątkową, jubileuszową trasę koncertową, podsumowującą 25 lat pracy artystycznej.

Prawdziwą gratką dla fanów jest wiadomość, że podczas tourne grupa wystąpi z legendarną wokalistką Kasią Stankiewicz. Jubileuszowa trasa koncertowa to wydarzenie ekskluzywne. Będzie to jedyna i niepowtarzalna okazja aby usłyszeć przepiękny głos Kasi w towarzystwie muzyków Varius Manx.

Podczas koncertów grupa zaprezentuje materiał z 25 lat działalności. Usłyszymy doskonale znane utwory, hity lat 90., jak „Orła cień”, „Zanim zrozumiesz”, „Pocałuj noc”, „Ruchome piaski”, „Zamigotał świat”, a także nieco nowsze piosenki jak  „Maj”.

Historia zespołu zaczyna się w 1990 roku, kiedy na rynku ukazała się pierwsza płyta, krążek „The Beginning”, który zapewnił grupie grono wiernych fanów. Wydane w kolejnych latach płyty „Emu”, „Elf”, „Ego”, „End” zyskały status wielokrotnie platynowych oraz szereg nagród min.

Grand Prix w Sopocie, sześć Fryderyków czy wygrana na Festiwalu w Karlshamn. Warto zaznaczyć, że zespół Vaius Manx jest pierwszym polskim zespołem, który został wyróżniony Brylantową Płytą, nagrodą za największą ilość zdobytych złotych i platynowych płyt. W 2011 roku grupa wydała jedenastą płytę studyjną, album „Eli”, promowany singlem „Przebudzenie”.

Z pewnością podczas jubileuszowych koncertów w wykonaniu Varius Manx i Kasi Stankiewicz nie zabraknie przebojów, niezapomnianych muzycznych uniesień i moc energetycznych dźwięków. To trzeba zobaczyć.