W poniedziałkowe popołudnie(4 kwietnia)empik Manufaktury odwiedził Arkadiusz Onyszko. Były piłkarz Widzewa Łódź , srebrny medalista olimpijski z Barcelony, reprezentant Polski ,  oraz trener bramkarzy ŁKS. Arkadiusz Onyszko będzie  promować swą nową  książkę „Fucking Polak. Nowe życie”

Poprzednia książka ,,Fucking Polak’’ wywołała w Danii skandal.- Geje? „Nienawidzę ich”. Dziennikarki sportowe? „Głupie blondynki”. Duńczycy? „Zakłamany naród”. Jego ówczesny klub FC Midtjylland zwolnił go w trybie natychmiastowym. Wcześniej polski bramkarz musiał odejść z Odense, po tym jak został skazany za groźby pod adresem żony…

Teraz Arkadiusz Onyszko  przy współpracy Izabeli Koprowiak , dziennikarki „Przeglądu Sportowego” , w nowej książce  napisanej specjalnie dla polskich czytelników  wraca do tamtych wydarzeń. Wspomina czasy, kiedy był gwiazdą duńskiej ligi, zdradza kulisy olimpijskiej reprezentacji z Barcelony, a także opowiada o Legii, Widzewie i Lechu z lat 90. . Cała prawda o życiu w Danii i Polsce, o „nowym życiu”, które otrzymał od Boga po chorobie i udanym przeszczepie nerki. To najbardziej wyczekiwana piłkarska biografia ostatnich lat , którą naprawdę warto przeczytać.

Na spotkanie z Arkiem przyszło wielu młodych ale też starszych fanów piłki nożnej, rozmowa toczyła się głównie wokół książki ale też codziennego i pracy trenerskiej. Na koniec były pytania  od publiczności, podpisywanie książki i wspólne zdjęcia.