W sobotnie popołudnie (19 marca) Empik Manufaktury odwiedził zespół Kombi, promując nową płytę pod przewrotnym nieco tytułem „Nowy album” wydany z okazji 40-lecia istnienia zespołu.

Kombi to zespół ponadczasowych przebojów i wielkich sukcesów, i hitów kilku pokoleń oraz rozpoznawalne, charakterystyczne brzmienie zarówno zespołu jak i lidera, Sławomira Łosowskiego. „Nowy album” to płyta która różni się sporo od poprzednich dokonań Kombi. Jest w niej bardzo wiele nowych inspiracji i rozwiązań lecz utrzymana jest w charakterystycznym i niepowtarzalnym stylu zespołu, któremu nadają ton kompozycje i sposób gry na syntezatorach oraz wykorzystywanie sampli.

Na płycie znajduje się parę utworów które mają szansę stać się hitami. Równolegle do płyty niebawem wyjdzie książka, zapis rozmowy z liderem zespołu, oraz wieloletnim managerem, Wojtkiem Korzeniewskim, zatytułowana „Słodkiego miłego życia – prawdziwa historia”. Do albumu, jako zapowiedź książki zostały dodane jej fragmenty o historii zespołu i jego drodze artystycznej. W skład nowego zespołu Kombi wchodzą Sławomir Łosowski, Tomasz Łosowski, Zbigniew Fil i Karol Kozłowski.

Rozmowa toczyła się głównie o płycie ale także o historii zespołu i planach na przyszłość. Na koniec były autografy, podpisywanie płyt i wspólne zdjęcia z fanami.