W sobotni wieczór (27 lutego) łódzka publiczność przeniosła się do krainy łagodności. Muzyka Daniela Blooma zgromadziła w Wytwórni prawdziwe tłumy.

Choć album „Lovely Fear” został doskonale przyjęty przez krytykę i znalazł się w wielu zestawieniach najlepszych płyt 2015 roku tłum zgromadzony w Wytwórni zaskoczył nawet fanów muzyka. Łagodne brzmienie i miękki przyjemny wokal Tomka Makowieckiego uzupełniony wokalnymi popisami Marsiji Loco miały prawo się podobać. Nic więc dziwnego, że publiczność reagowała dość żywiołowo – oczywiście na tyle na ile żywiołowych reakcji można spodziewać się po słuchaczach rozsiadających się w wygodnych kanapach i na krzesłach delektujących się każdym wydobywającym się z głośników dźwiękiem.

Osobiście oczekiwania co do koncertu miałem ogromne, muzyka na płycie brzmiała doskonale i bałem się, że ciężko będzie odtworzyć to brzmienie na żywo. Udało się w stu procentach – podsumowuje dzisiejszy występ Paweł który do Wytwórni przyjechał wraz z dziewczyną aż z Łowicza.

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z koncertu Daniela Blooma w klubie Wytwórnia w Łodzi.