Już w niedzielę w łódzkim Domu Literatury wystąpi Duńska formacja LSD on CIA. Z tej okazji mamy dla was konkurs w którym do wygrania są dwa podwójne zaproszenia na niedzielny koncert. Przed występem gwiazdy wieczoru na scenie Domu Literatury pojawią się muzycy Tested On Animals i TEKNO.

Koncert: LSD on CIA (Dania)
Suport: TEKNO oraz Tested On Animals
Niedziela godz. 19:00 – Dom Literatury w Łodzi
Bilety 10/15 zł

KONKURS: Wygraj bilety na koncert LSD on CIA

Aby zdobyć jedno z dwóch dwuosobowych zaproszeń na koncert „LSD on CIA” w łódzkim Domu Literatury (ul. Roosevelta 17) musisz wysłać maila na adres konkursy@ddlodz.pl. W temacie wiadomości podając koniecznie hasło „LSD on CIA” a w treści swoje imię i nazwisko oraz odpowiedź na pytanie: Z jakiego kraju pochodzą muzycy formacji LSD on CIA?

Na zgłoszenia czekamy do soboty (27 lutego) do godziny 20:00. Po upływie tego terminu wybierzemy zwycięzców i poinformujemy o sposobie odebrania nagród.

WYNIKI KONKURSU: Wygraj bilety na koncert LSD on CIA

Zaproszenia na niedzielny koncert formacji LSD on CIA otrzymują: Michał Kłos oraz Aneta Praczkowska.

Zwycięzcom  gratulujemy! Sprawdźcie swoje skrzynki pocztowe, wkrótce znajdziecie w nich informacje o sposobie odbioru nagród. Pozostałym uczestnikom winszujemy kreatywności i zapraszamy do udziału w kolejnych konkursach, które ogłosimy już wkrótce.