Szykuje się smakowity kąsek dla fanów mocnych alternatywnych brzmień. Już 26 lutego na jednej scenie w Łódzkim Domu Kultury wystąpią formacje Ofensywa, The Analogs oraz Farben Lehre. Koncert w Łodzi odbędzie się w ramach trasy koncertowej uświetniającej obchody 30-lecia powstania zespołu Farben Lehre.

Koncert Farben Lehre, The Analogs, Ofensywa
Piątek (26.02.2016)
Łódzki Dom Kultury ul. Traugutta 18 

Godzina:  Wejście: 18 00 / Start: 19 00
Bilety : 35 zł przedsprzedaż / 40 zł w dniu koncertu
– STREFA BILETÓW, ul. Piotrkowska 59
– Koldecure PUB ŁÓDŹ KALISKA, ul. Piotrkowska 102 (15:00-19:00)

KONKURS: Wygraj bilety na koncert Farben Lehre, The Analogs i Ofensywa

Aby zdobyć jedno z trzech jednoosobowych zaproszeń wystarczy że napiszesz nam, który z albumów formacji Farben Lehre podoba ci się najbardziej i krótko to uzasadnisz. Odpowiedź wraz z imieniem i nazwiskiem, wyślij na adres konkursy@ddlodz.pl. W temacie wiadomości podaj koniecznie hasło „Farben Lehre”.

Na zgłoszenia czekamy do czwartku ( 25 lutego) do godziny 12:00. Po upływie tego terminu wybierzemy zwycięzców i poinformujemy o sposobie odebrania nagród.

WYNIKI KONKURSU: Wygraj bilety na koncert Farben Lehre, The Analogs i Ofensywa

Zaproszenia na piątkowy (26 lutego) koncert formacji Farben Lehre, The Analogs oraz Ofensywa w Łódzkim Domu Kultury otrzymują: Weronika Kałużna, Daniel Janusz oraz Tomasz Piechocki,

Zwycięzcom  gratulujemy! Sprawdźcie swoje skrzynki pocztowe, wkrótce znajdziecie w nich informacje o sposobie odbioru nagród. Pozostałym uczestnikom winszujemy kreatywności i zapraszamy do udziału w kolejnych konkursach, które ogłosimy już wkrótce.

farben lehre the analogs ofensywa

Zdjęcie ilustracyjne: Małgorzata Wojna