Chcesz zobaczyć spektakl przyszłe gwiazdy scen teatralnych czy planów filmowych? Zagraj w konkursie i wygraj bilety na spektakl „Iwona, Księżniczka Burgunda” Witolda Gombrowicza w pięknych wnętrzach EC-1 w wykonaniu studentów „Filmówki”.

Do wygrania są zaproszenia na: czwartek (25 lutego) i piątek (26 lutego) godz.19:07 do EC-1 ul. Targowa 1/3.

KONKURS: Wygraj bilety na spektakl „Iwona, Księżniczka Burgunda” w EC-1

Aby zdobyć jedno z dwóch dwuosobowych zaproszeń na spektakl „Iwona, Księżniczka Burgunda” Witolda Gombrowicza musisz wysłać maila na adres konkursy@ddlodz.pl. W temacie wiadomości podając koniecznie hasło „Teatr Studyjny” a w treści swoje imię i nazwisko oraz preferowany termin spektaklu. Opiszcie także w kilku zdaniach swoje pierwsze w życiu przedstawienie teatralne.

Na zgłoszenia czekamy do środy (24 lutego) do godziny 20:00. Po upływie tego terminu wybierzemy zwycięzców i poinformujemy o sposobie odebrania nagród.

WYNIKI KONKURSU: Wygraj bilety na spektakl „Iwona, Księżniczka Burgunda” w EC-1

Zaproszenia na spektakl „Iwona Księżniczka Burgunda” w EC-1 otrzymują: Aneta Grochowska (czwartek 25.02) oraz Kamil Kozub (piątek 26.02).

Zwycięzcom  gratulujemy! Sprawdźcie swoje skrzynki pocztowe, wkrótce znajdziecie w nich informacje o sposobie odbioru nagród. Pozostałym uczestnikom winszujemy kreatywności i zapraszamy do udziału w kolejnych konkursach, które ogłosimy już wkrótce.