To już trzynasta restauracja Da Grasso, która zagości w Łodzi. Punkt usytuowany w samym centrum miasta przy ul. Piotrkowskiej 65 będzie też pierwszą restauracją sieci W Polsce, która została zaprojektowana w nowej identyfikacji wizualnej marki. W trakcie oficjalnego otwarcia, które zaplanowane jest na 16 lutego, łodzianie będą mieli okazję zdobyć wyjątkowe nagrody, w tym vouchery na półroczny zapas pysznej pizzy.

Pyszna Pizza w łodzi - Nowa pizzeria sieci Da Grasso powstała przy ul, Piotrkowskiej 65Nowy lokal sieci Da Grasso w Łodzi to pierwsza pizzeria marki w Polsce otwarta w nowym wystroju – tuż po zmianie identyfikacji wizualnej sieci. Klienci na pewno zauważą odświeżone logo, nowe barwy, motyw graficzny, a także nowe hasło towarzyszące marce: „Wszystko dobrze”.”

Ta restauracja to moje kolejne przedsięwzięcie pod marką Da Grasso, jednak pierwsze w zupełnie nowej, świeżej odsłonie. Zmienione logo, kolorystyka oraz nowe hasło przewodnie, a nawet nietypowe wlepki z pewnością przyciągną nie tylko stałych, ale również nowych klientów. Ponadto, nasze odświeżone menu oferuje jeszcze większą różnorodność smaków i nowości kulinarne, które odpowiedzą na naprawdę różnorodne gusta kulinarne naszych gości – podkreśla Leszek Szwajcer, właściciel lokalu.

W menu nowej restauracji pojawią się zarówno klasyczne, jak i specjalne odsłony pizzy, zestawy dla dzieci, burgery, makarony, dania mięsne, napoje sezonowe, a także sety imprezowe i pyszne desery. Pełną ofertę lokalu można znaleźć na stronie internetowej: Da Grasso – Łódź, Piotrkowska 65.

Atrakcje podczas otwarcia

Pyszna Pizza w łodzi - Nowa pizzeria sieci Da Grasso powstała przy ul, Piotrkowskiej 6516 lutego od godz. 12:00 klienci będą mieli okazję wziąć udział w wielu atrakcjach, w tym w grze w rzutki, w której będzie można wziąć udział po złożeniu zamówienia. Goście będą mieli szansę zdobyć różnorodne nagrody, w tym półroczny zapas pizzy, kubki, smycze i inne cenne upominki. Otwarcie pizzerii poprowadzi Dominik Stanek, znany łódzki biegacz.

Restauracja przy ulicy Piotrkowskiej 65 będzie otwarta 7 dni w tygodniu (poniedziałek-czwartek; niedziela – 12:00-22:00; piątek-sobota – 12:00-00:00).

Pyszna Pizza w łodzi - Nowa pizzeria sieci Da Grasso powstała przy ul, Piotrkowskiej 65

Da Grasso to największa franczyzowa sieć pizzerii w Polsce, w której skład wchodzi 190 lokali w całym kraju. Aktualnie intensywnie się rozwija i poszukuje partnerów franczyzowych w kilkunastu miastach Polski m.in.: Oławie, Mielcu, Kościerzynie, Dębicy, Krośnie, Inowrocławiu, Lesznie, Gnieźnie, Świdnicy, Tarnobrzegu czy Nowym Dworze Mazowieckim. Więcej szczegółów można znaleźć na stronie: https://www.dagrasso.pl/franczyza.