BALATON SOUND, NAJWIĘKSZY I NAJBARDZIEJ EGZOTYCZNY FESTIWAL PLAŻOWY W EUROPIE, PREZENTUJE KOLEJNYCH ARTYSTÓW EDYCJI 2023

CARL COX, CHARLOTTE DE WITTE, TIËSTO, ADAM BEYER, CHARLIE SPARKS, JOSEPH CAPRIATI, ANNA, ENRICO SANGIULIANO, DUBFIRE, BLASTERJAXX, GOODBOYS, REGARD, PAN-POT, YVES V & więcej!

28 czerwca – 1 lipca 2023
Zamárdi, Węgry
4-dniowy karnet festiwalowy od 219 €, 3-dniowy karnet festiwalowy od 185 €
Bilety dostępne na www.balatonsound.com
Wzrost cen biletów 23 lutego o 19:00 GMT

W 2023 roku główna scena będzie nadal gościć wielu DJ-ów EDM, w tym ogłoszonego właśnie headlinera i „ojca chrzestnego” muzyki tanecznej, Tiësto, który od dziesięcioleci znajduje się w czołówce najlepszych światowych DJ-ów. Inne niesamowite nazwiska, które właśnie ogłoszono na głównej scenie, to holenderski duet Blasterjaxx i mistrz deep house Regard, którzy dołączą do dotychczas zaprezentowanych gwiazd. Wśród nich m.in. Armin Van Buuren, Dimitri Vegas & Like Mike, Don Diablo, Hardwell oraz KSHMR.

Fani undergroundowej sceny muzyki elektronicznej będą mogli nacieszyć się bogatym programem na wielu scenach, w tym BmyLake, gdzie jeden z najlepszych artystów muzyki elektronicznej od lat 90., londyńczyk Carl Cox zaprezentuje swoje legendarne miksy house i techno, tuż obok światowej liderki muzyki techno DJ w rankingu DJ Mag z 2022 r., Charlotte de Witte. Inne klasyczne supergwiazdy tego gatunku to Joseph Capriati, kijowski duet DJ Artbat, gwiazda DJ Mag Top 100 Adam Beyer i brazylijska potęga taneczna ANNA.

Nowa przestrzeń Dreher Soundclash będzie skupiać uwagę odbiorców po występach na głównej scenie, dzięki zapierającej dech w piersiach współpracy z Claptone’s Masquerade, Q-dance, Rave Culture i Next Level.

Anna Filutás, kierownik projektu Balaton Sound, przyznaje: „Wraz zeszłorocznym powrotem zamknęliśmy „erę COVID” i cieszyliśmy się, że wreszcie jesteśmy razem na parkiecie. Rok 2023 rozpoczyna nową erę dla Balaton Sound z bogatym i różnorodnym programem muzycznym, scenami i aktywnościami w ciągu dnia. Cieszymy się, że nasza reputacja wciąż rośnie dzięki line-up’owi na rok 2023, w którym znajduje się prawie 20 nazwisk z listy Top 100 najlepszych DJ-ów.”

Balaton Sound oferuje niezrównane wrażenia VIP z Beach Clubem, ekskluzywnymi restauracjami i sekretnymi występami, pozycjonując to wydarzenie jako jedno z ulubionych miejsc festiwalowych w Europie. Festiwalowicze mogą obejrzeć także występy różnych teatrów ulicznych, pokazy mody i szereg zajęć prozdrowotnych.

Balaton Sound 2023 – Lineup

Adam Beyer
Agents of Time
Alle Farben
Amémé
Anfisa Letyago
ANNA
Argy
Artbat
AXMO
Armin Van Buuren
Blasterjaxx
Carl Cox
Cera Khin
Charlie Sparks
Charlotte de Witte
Claptone
Clara Cuvé
Coeus
Dimension DJ set
Dimitri Vegas & Like Mike
Don Diablo
Dubfire
Dubvision
Enrico Sangiuliano
Ferreck Dawn
Fred Lenix
Giolì & Assia live
Goodboys
Hardwell
Indira Paganotto
Joel Corry
Joris Voorn
Joseph Capriati
Justus
KSHMR
Kungs
Layla Benitez
Ofenbach
Matroda
Olly James
Pan-Pot
Parfait
Philipp Straub
Ran-D
Rebelion
Regard
Riton
Sam Paganini
Satori live
Sébastien Léger
Sefa
Sound Rush
Sub Zero Project
Sullivan King
Tchami
Tiësto
Tinlicker live
TNT
Regard
W&W
Will Sparks
Villain
Vini Vici
Yves V

Ceny biletów:

Bilet 4-dniowy od 219 €, oferta VIP 369 €
Bilet 3-dniowy od 185 €, oferta VIP 310 €
Bilety dzienne od 69 €, oferta VIP 159 €

Balaton Sound 2023 odbędzie się nad jeziorem Balaton na Węgrzech od 28 czerwca do 1 lipca. Więcej informacji można znaleźć na stronie www.balatonsound.com.