W niedzielę (18.09.22) w podziemiach Monopolis odbył się kolejny finał polskiej edycji The Look Of The Year.

The Look Of The Year jest najstarszym i najbardziej prestiżowym konkursem modelingowym na świecie. Konkurs wyłaniający nowe twarze organizowany jest już w ponad 50 krajach, a on sam liczy sobie już prawie 40 lat.

Choć gale TLOTY znane są ze świetnej oprawy i klimatu, to tym razem organizatorzy przeszli samych siebie, tworząc pokaz w przestrzeniach, których nikt się nie spodziewał, a które okazały się strzałem w dziesiątkę.

Szestnastka kandydatów startujących w finale tego prestiżowego konkursu pokazała się w kreacjach tak znakomitych projektantów jak Viola Piekut, Lidia Kalita, Mariusz Przybylski, Diana Walkiewicz, Paweł Kaźmierowski. Równie efektownie kandydaci zaprezentowali się w strojach firm Pawo, Male Me i Top Secret. Ta ostatnia zaprosiła do pokazu dzieci z fundacji Happy Kids.

Po dziesięciu prezentacjach jury ogłosiło werdykt. Zwycięzcami polskiej edycji The Look Of The Year zostali Katarzyna Trela i Fabian Kosiński, którzy zdobyli główną nagrodę czyli wyjazd na światowy finał konkursu. Nagrodę publiczności zdobyła Martyna Winter.