W niedzielny wieczór (3 kwietnia) w Tawernie Keja odbył się koncert Plateau.

Tego zespołu przedstawiać nie trzeba, grają poezję w rokowej oprawie którą większość zna. Są twórcami przebojów: „Niebezpiecznie piękny świt” i „Nic nie pachnie jak ty”. Mają na koncie 5 płyt a  bestsellerowy album „Projekt Grechuta” (2011), na którym zamieścili swoje autorskie i odważne wersje piosenek mistrza doczekał się statusu złotej płyty.Album okazał się sukcesem, a Plateau zagrali ponad 300 koncertów w Polsce i na świecie.

Na początku 2020 roku Plateau zabrał się też za Cohena i ogłosił premierę swojej szóstej płyty zatytułowanej „Projekt Cohen” zawierającej ich własne, autorskie interpretacje utworów. Z powodu pandemii zespół zagrał koncert online transmitowany na żywo w internecie  który ukazał się na płycie w wersji elektronicznej pod tytułem: „Miłość w czasach zarazy”.

Artyści słyną z bardzo dobrych koncertów, będących połączeniem niezwykłej wrażliwości, doskonałego kontaktu z publicznością oraz… elementów kabaretowych, dzięki czemu często wypełniają sale do ostatniego miejsca. Trzon zespołu to Michał Szulim , a muzycznie wspomagają go Karol Kowalczyk , Marcin Lizak. Było więc magicznie , klimatycznie i wesoło , a publiczność śpiewała przeboje wraz z zespołem. Występ zakończył się bisem.

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z koncertu Plateau.