W niedzielę (15 grudnia) w łódzkim klubie Wytwórnia odbędzie się koncert Illegal Noise z udziałem Palucha, KęKę, Malika Montany, Sariusa, Solara oraz Żabsona. Z tej okazji przygotowaliśmy dla was konkurs w którym do wygrania są dwa jednoosobowe zaproszenia na to wydarzenie.

illegal noise
ŁÓDŹ | Klub Wytwórnia
15.12 | 17:00

Lineup:
Paluch Oficjalnie
Mr. KęKę
Malik Montana

Sarius
Solar
Żabson

BILETY
PULA 0 – 69 PLN // SOLD OUT
PULA 1 – 79 PLN
PULA 2 – 89 PLN
PULA 3 – 99 PLN

Do nabycia w TICKETOS

KONKURS: Wygraj bilety na Illegal Noise w Łodzi

Aby zdobyć nagrodę wystarczy że napiszesz nam na występ którego z raperów czekasz najbardziej oraz polubisz nasz profil na facebooku! Możesz także w kreatywny sposób spróbować przekonać nas czemu to właśnie Ty powinnaś / powinieneś otrzymać zaproszenie na koncert.

 

 

Odpowiedź wraz ze swoim imieniem i nazwiskiem (wymóg organizatora) wyślij na adres konkursy@ddlodz.pl W temacie wiadomości podaj koniecznie hasło „Illegal Noise”. Najciekawsze odpowiedzi nagrodzimy wejściówkami na koncert.

Na zgłoszenia czekamy do piątku (29 listopada) do godziny 15:00. Po upływie tego terminu wybierzemy zwycięzców i poinformujemy o sposobie odebrania nagród.

WYNIKI KONKURSU: Wygraj bilety na Illegal Noise w Łodzi

Jednoosobowe zaproszenia na koncert Illegal Noise w Łodzi otrzymują: Maciej Bednarek oraz Patrycja Lachowska.

Gratulujemy! Sprawdźcie swoje skrzynki pocztowe, wkrótce znajdziecie w nich informacje o sposobie odbioru nagród. Pozostałym uczestnikom winszujemy kreatywności i zapraszamy do udziału w kolejnych konkursach, które ogłosimy już wkrótce.

WARUNKI UCZESTNICTWA:

  1. Przesyłając zgłoszenie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych przez zespół redakcyjny serwisu Dzień Dobry Łódź (DDLodz.pl) oraz udostępnienie ich w razie wygranej partnerowi konkursu.

  2. Przesyłając zgłoszenie akceptujesz, że dane osobowe zwycięzców zostaną przetworzone przez partnera w zakresie niezbędnym do rozwiązania konkursu (umożliwienie odbioru nagrody).

  3. Przesyłając zgłoszenie akceptujesz, że dane osobowe zwycięzców konkursu zostaną podane do wiadomości publicznej poprzez opublikowanie imienia i nazwiska zwycięzcy/zwycięzców w sekcji „Wyniki konkursu„.

  4. Przesyłając zgłoszenie akceptujesz, że dane osobowe uczestników konkursu mogą być przetwarzane przez zespół redakcyjny serwisu Dzień Dobry Łódź (DDLodz.pl) w celach marketingowych (np. do przesyłania informacji o kolejnych konkursach na wskazany w zgłoszeniu adres e-mail).

  5. Przesyłając zgłoszenie potwierdzasz iż rozumiesz, że w dowolnym momencie możesz zażądać usunięcia swoich danych osobowych poprzez przesłanie odpowiedniej prośby na adres redakcja@ddlodz.pl.