W piątek (22 listopada) rozpoczyna się 24. Forum Kina Europejskiego CINERGIA. Z tej okazji przygotowaliśmy dla was konkurs w którym do wygrania są cztery dwuosobowe vouchery na wybrany film.

ŁÓDŹ 22-30 listopada 2019
www.cinergiafestival.pl

KONKURS: Wygraj voucher na wybrany film 24. F.K.E. CINERGIA

Aby zdobyć nagrodę wystarczy że napiszesz nam który z ostatnio obejrzanych filmów podobał Ci się najbardziej oraz polubisz nasz profil na facebooku! Możesz także w kreatywny sposób spróbować przekonać nas czemu to właśnie Ty powinnaś / powinieneś otrzymać voucher.

 

 

Odpowiedź wraz ze swoim imieniem i nazwiskiem (wymóg organizatora) wyślij na adres konkursy@ddlodz.pl W temacie wiadomości podaj koniecznie hasło „CINERGIA”. Najciekawsze poprawne odpowiedzi nagrodzimy voucherami.

Na zgłoszenia czekamy do czwartku (21 listopada) do godziny 12:00. Po upływie tego terminu wybierzemy zwycięzców i poinformujemy o sposobie odebrania nagród.

WYNIKI KONKURSU: Wygraj voucher na wybrany film 24. F.K.E. CINERGIA

Dwuosobowe vouchery na filmy podczas 24. Forum Kina Europejskiego CINERGIA otrzymują: Dorota Bartczak, Krystyna Lukas, Zuzia Lesień oraz Henryk Zając.

Gratulujemy! Sprawdźcie swoje skrzynki pocztowe, wkrótce znajdziecie w nich informacje o sposobie odbioru nagród. Pozostałym uczestnikom winszujemy kreatywności i zapraszamy do udziału w kolejnych konkursach, które ogłosimy już wkrótce.

WARUNKI UCZESTNICTWA:

  1. Przesyłając zgłoszenie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych przez zespół redakcyjny serwisu Dzień Dobry Łódź (DDLodz.pl) oraz udostępnienie ich w razie wygranej partnerowi konkursu.

  2. Przesyłając zgłoszenie akceptujesz, że dane osobowe zwycięzców zostaną przetworzone przez partnera w zakresie niezbędnym do rozwiązania konkursu (umożliwienie odbioru nagrody).

  3. Przesyłając zgłoszenie akceptujesz, że dane osobowe zwycięzców konkursu zostaną podane do wiadomości publicznej poprzez opublikowanie imienia i nazwiska zwycięzcy/zwycięzców w sekcji „Wyniki konkursu„.

  4. Przesyłając zgłoszenie akceptujesz, że dane osobowe uczestników konkursu mogą być przetwarzane przez zespół redakcyjny serwisu Dzień Dobry Łódź (DDLodz.pl) w celach marketingowych (np. do przesyłania informacji o kolejnych konkursach na wskazany w zgłoszeniu adres e-mail).

  5. Przesyłając zgłoszenie potwierdzasz iż rozumiesz, że w dowolnym momencie możesz zażądać usunięcia swoich danych osobowych poprzez przesłanie odpowiedniej prośby na adres redakcja@ddlodz.pl.