W piątek (25 października) w łódzkim klubie Magnetofon odbędzie się koncert grupy The Analogs. Z tej okazji przygotowaliśmy dla was konkurs w którym aż trzech szczęśliwców ma szansę zdobyć płyty CD tej pochodzącej ze Szczecina formacji.

The Analogs powstali w 1995 roku w Szczecinie i są obecnie jednym z najprężniej działających zespołów polskiej sceny punk rockowej. Na swoim koncie posiadają kilka płyt, zagrali setki koncertów a takie utwory jak „Era Techno”, „Pieśń Aniołów” czy „Co Warte Jest Życie” zna każdy fan nie tylko punk rocka. W styczniu 2018 ukazał się najnowszy jak do tej pory album zespołu zatytułowany „Wilk”, który zebrał bardzo dobre recenzje i potwierdził, że są jednym z najważniejszych zespołów polskie sceny punk rockowej.

Koncert The Analogs „Projekt Pudło”
Support : Beginnings, Zimna Wojna

 

25.10.2019 Klub Magnetofon
ul. Zgierska 26 A
godz 19 00
Bilety 30/35 zł

KONKURS: Wygraj płytę CD grupy The Analogs

Aby zdobyć nagrodę wystarczy że napiszesz nam jaki tytuł nosi najnowszy album zespołu The Analogs oraz polubisz nasz profil na facebooku! Możesz także w kreatywny sposób spróbować przekonać nas czemu to właśnie Ty powinnaś / powinieneś otrzymać nagrodę.

 

 

Odpowiedź wraz ze swoim imieniem i nazwiskiem (wymóg organizatora) wyślij na adres konkursy@ddlodz.pl W temacie wiadomości podaj koniecznie hasło „Płyta CD”. Trzy najciekawsze poprawne odpowiedzi nagrodzimy płytami. UWAGA! Płyty odebrać będzie można wyłącznie w klubie Magnetofon w trakcie piątkowego (25.10.2019r.) koncertu.

Na zgłoszenia czekamy do czwartku (24 października) do godziny 15:00. Po upływie tego terminu wybierzemy zwycięzców i poinformujemy o sposobie odebrania nagród.

WYNIKI KONKURSU: Wygraj płytę CD grupy The Analogs

Płyty CD formacji The Analogs otrzymują: Katarzyna Kowalińska Dernicka, Karolina Dębicka
oraz Oskar Ciesielski.

Gratulujemy! Sprawdźcie swoje skrzynki pocztowe, wkrótce znajdziecie w nich informacje o sposobie odbioru nagród. Pozostałym uczestnikom winszujemy kreatywności i zapraszamy do udziału w kolejnych konkursach, które ogłosimy już wkrótce.

WARUNKI UCZESTNICTWA:

  1. Przesyłając zgłoszenie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych przez zespół redakcyjny serwisu Dzień Dobry Łódź (DDLodz.pl) oraz udostępnienie ich w razie wygranej partnerowi konkursu.

  2. Przesyłając zgłoszenie akceptujesz, że dane osobowe zwycięzców zostaną przetworzone przez partnera w zakresie niezbędnym do rozwiązania konkursu (umożliwienie odbioru nagrody).

  3. Przesyłając zgłoszenie akceptujesz, że dane osobowe zwycięzców konkursu zostaną podane do wiadomości publicznej poprzez opublikowanie imienia i nazwiska zwycięzcy/zwycięzców w sekcji „Wyniki konkursu„.

  4. Przesyłając zgłoszenie akceptujesz, że dane osobowe uczestników konkursu mogą być przetwarzane przez zespół redakcyjny serwisu Dzień Dobry Łódź (DDLodz.pl) w celach marketingowych (np. do przesyłania informacji o kolejnych konkursach na wskazany w zgłoszeniu adres e-mail).

  5. Przesyłając zgłoszenie potwierdzasz iż rozumiesz, że w dowolnym momencie możesz zażądać usunięcia swoich danych osobowych poprzez przesłanie odpowiedniej prośby na adres redakcja@ddlodz.pl.