W piątek (18 października) w łódzkim klubie Wytwórnia odbędzie się koncert formacji Happysad. Z tej okazji przygotowaliśmy dla was konkurs w którym do wygrania jest dwuosobowe zaproszenie na to wydarzenie.

Happysad (Support: ALLUSINLOVE I NOŻE)

 

 

Bilety: parter, miejsca stojące: 55 zł z kartą zniżkową / 59 zł bez karty zniżkowej; W dniu koncertu: 65 zł z kartą zniżkową / 69 zł bez karty zniżkowej; balkony, miejsca siedzące, nienumerowane: 80 zł z kartą zniżkową / 90 zł bez karty zniżkowej

KONKURS: Wygraj bilety na koncert Happysad

Aby zdobyć nagrodę wystarczy że napiszesz nam jaki tytuł nosi ostatni album formacji Happysad? Oraz polubisz nasz profil na facebooku! Możesz także w kreatywny sposób spróbować przekonać nas czemu to właśnie Ty powinnaś / powinieneś otrzymać zaproszenie na koncert.

 

 

Odpowiedź wraz ze swoim imieniem i nazwiskiem oraz imieniem i nazwiskiem osoby towarzyszącej (wymóg organizatora) wyślij na adres konkursy@ddlodz.pl W temacie wiadomości podaj koniecznie hasło „Happysad”. Najciekawsze poprawne odpowiedzi nagrodzimy wejściówkami na koncert.

Na zgłoszenia czekamy do piątku (18 października) do godziny 13:00. Po upływie tego terminu wybierzemy zwycięzców i poinformujemy o sposobie odebrania nagród.

WYNIKI KONKURSU: Wygraj bilety na koncert Happysad

Dwuosobowe zaproszenie na koncert formacji Happysad w klubie Wytwórnia otrzymuje: Milena Bilińska.

Gratulujemy! Sprawdźcie swoje skrzynki pocztowe, wkrótce znajdziecie w nich informacje o sposobie odbioru nagród. Pozostałym uczestnikom winszujemy kreatywności i zapraszamy do udziału w kolejnych konkursach, które ogłosimy już wkrótce.

WARUNKI UCZESTNICTWA:

  1. Przesyłając zgłoszenie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych przez zespół redakcyjny serwisu Dzień Dobry Łódź (DDLodz.pl) oraz udostępnienie ich w razie wygranej partnerowi konkursu.

  2. Przesyłając zgłoszenie akceptujesz, że dane osobowe zwycięzców zostaną przetworzone przez partnera w zakresie niezbędnym do rozwiązania konkursu (umożliwienie odbioru nagrody).

  3. Przesyłając zgłoszenie akceptujesz, że dane osobowe zwycięzców konkursu zostaną podane do wiadomości publicznej poprzez opublikowanie imienia i nazwiska zwycięzcy/zwycięzców w sekcji „Wyniki konkursu„.

  4. Przesyłając zgłoszenie akceptujesz, że dane osobowe uczestników konkursu mogą być przetwarzane przez zespół redakcyjny serwisu Dzień Dobry Łódź (DDLodz.pl) w celach marketingowych (np. do przesyłania informacji o kolejnych konkursach na wskazany w zgłoszeniu adres e-mail).

  5. Przesyłając zgłoszenie potwierdzasz iż rozumiesz, że w dowolnym momencie możesz zażądać usunięcia swoich danych osobowych poprzez przesłanie odpowiedniej prośby na adres redakcja@ddlodz.pl.