Już 21 marca o godzinie 7:00 przy ul. Waryńskiego 1 otwarty zostanie pierwszy sklep sieci Lidl w Brzezinach! Z okazji otwarcia na klientów czekać będzie specjalna oferta produktów w promocyjnych cenach.

Sklep LIDL Brzeziny, ul. Waryńskiego 1 - otwarcie, promocje, cenyW nowym sklepie klienci będą mogli znaleźć produkty marek własnych Lidl, m.in.: „Chrupiące z Pieca” – pyszne, aromatyczne pieczywo, wędliny „Pikok”, świeże mięso „Rzeźnik”, produkty BIO czy świeże owoce i warzywa dostępne w ramach „Ryneczku Lidla”.

Firma Lidl od lat współpracuje z polskimi producentami, proponując konsumentom produkty pochodzące zarówno od branżowych liderów jak i mniejszych, lokalnych dostawców. W asortymencie sklepu znajduje się już ponad 50 produktów marek własnych oznaczonych godłem „Teraz Polska”.

W okresie od czwartku 21 marca do niedzieli 31 marca wiele artykułów objętych zostanie specjalnymi promocjami cenowymi.

Wygraj koszyk produktów spożywczych Lidl [KONKURS]

W sklepie Lidl w Brzezinach znaleźć będzie można również ofertę tygodni tematycznych z produktami charakterystycznymi dla różnych kuchni świata oraz bogatą ofertę artykułów przemysłowych, które w Lidlu pojawiają się średnio trzy razy w tygodniu. W nowej placówce klienci będą mogli nabyć m.in. szeroki asortyment tekstyliów oraz artykułów gospodarstwa domowego w bardzo atrakcyjnych cenach!

Osoby, które odwiedzą sklep Lidl w dzień otwarcia, będą mogły poczęstować się hot-dogami oraz pyszną kawą i herbatą. Dla pierwszych stu gości będą czekać gadżety reklamowe.

Lidl w Brzezinach!

Nowy sklep sieci Lidl w Brzezinach ma powierzchnię sali sprzedaży wynoszącą ponad 1300 m2. W obiekcie zostało zatrudnionych około 20 osób. Placówka będzie czynna od poniedziałku do czwartku w godzinach od 7:00 do 21:00, w piątki i soboty od 7:00 do 22:00, a w niedziele handlowe od 9:00 do 18:00. Zmotoryzowani klienci będą mogli korzystać z 80 miejsc parkingowych.

„W myśl hasła „Więcej na radość z życia” produkty oferujemy w atrakcyjnych, niskich cenach, podkreślając tym samym, jak pełniej cieszyć się życiem każdego dnia dzięki oszczędności czasu oraz pieniędzy. Kupujący zawsze mogą znaleźć w sklepach Lidl różnorodne artykuły i promocje. Zapraszamy wszystkich klientów do korzystania z naszej oferty w nowo otwartej placówce w Brzezinach” – podsumowuje Aleksandra Robaszkiewicz, Communications Manager Lidl Polska.

Lidl w Brzezinach, ul. Waryńskiego 1
Godziny otwarcia:

  • poniedziałek – czwartek: 7:00 – 21:00
  • piątek – sobota: 7:00 – 22:00
  • niedziela handlowa: 9:00 – 18:00

Liczba nowych miejsc pracy w placówce: ok. 20
Powierzchnia sali sprzedaży: ponad 1300 m2

W trosce o lepsze jutro – ekologiczne rozwiązania w sklepie Lidl

W placówce wykorzystano ekologiczne rozwiązania m.in.:

  • instalację ogrzewania wykonaną w oparciu o gruntowe pompy ciepła,
  • odzysk ciepła z urządzeń chłodniczych,
  • energooszczędne oświetlenie LED.

Powyższe rozwiązania mają za zadanie zwiększenie efektywności energetycznej obiektu, uczynienie placówki obiektem energooszczędnym, co w konsekwencji przyczynia się do ochrony środowiska naturalnego.

Informacje o firmie Lidl:

Lidl Polska należy do międzynarodowej grupy przedsiębiorstw Lidl, w której skład wchodzą niezależne spółki prowadzące aktywną działalność na terenie całej Europy. Historia sieci Lidl sięga lat 30. XX wieku, a pierwsze sieci pod szyldem tej marki powstały w Niemczech w latach 70. XX wieku. Obecnie w 30 krajach istnieje około 10.500 sklepów tej marki, a w Polsce ponad 630.

Dalsze informacje znajdą Państwo na naszych stronach:

www.lidl.pl
https://www.facebook.com/lidlpolska
https://www.instagram.com/lidlpolska/
https://www.youtube.com/user/LidlPolskaPL