W piątek (1 lutego) w klubie TU wystąpi KaeN. Z tej okazji przygotowaliśmy dla was konkurs w którym do wygrania są dwa dwuosobowe bilety na koncert KaeNa w Łodzi.

KaeN w Łodzi!
Piątek, 1 lutego 2019 o 20:00
TU
(ul. Rewolucji 1905 r. 10)

 

Bilety:
30 zł w przedsprzedaży
40 zł w dniu koncertu
Do nabycia: TU (ul. Rewolucji 1905 r. 10) oraz Polski Street Szop (ul. Próchnika 5)

KONKURS: Wygraj bilety na koncert KaeNa w Łodzi

Aby zdobyć zaproszenie na koncert wystarczy że napiszesz nam jaki tytuł nosi utwór nagrany wspólnie przez KaeNa oraz Ewę Farną? Możesz także w kreatywny sposób spróbować przekonać nas czemu to właśnie Ty powinnaś / powinieneś otrzymać zaproszenie na koncert.

Odpowiedź wraz ze swoim imieniem i nazwiskiem oraz imieniem i nazwiskiem osoby towarzyszącej wyślij na adres konkursy@ddlodz.pl W temacie wiadomości podaj koniecznie hasło „Kaen”. Najciekawsze poprawne odpowiedzi nagrodzimy wejściówkami na koncert.

Na zgłoszenia czekamy do środy (30 stycznia) do godziny 12:00. Po upływie tego terminu wybierzemy zwycięzców i poinformujemy o sposobie odebrania nagród.

WYNIKI KONKURSU: Wygraj bilety na koncert KaeNa w Łodzi

Dwuosobowe zaproszenia na koncert KaeNa w klubie TU otrzymują: Dawid Polichowski oraz Paulina Kaszewska.

Gratulujemy! Sprawdźcie swoje skrzynki pocztowe, wkrótce znajdziecie w nich informacje o sposobie odbioru nagród. Pozostałym uczestnikom winszujemy kreatywności i zapraszamy do udziału w kolejnych konkursach, które ogłosimy już wkrótce.

WARUNKI UCZESTNICTWA:

  1. Przesyłając zgłoszenie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych przez zespół redakcyjny serwisu Dzień Dobry Łódź (DDLodz.pl) oraz udostępnienie ich w razie wygranej partnerowi konkursu.

  2. Przesyłając zgłoszenie akceptujesz, że dane osobowe zwycięzców zostaną przetworzone przez partnera w zakresie niezbędnym do rozwiązania konkursu (umożliwienie odbioru nagrody).

  3. Przesyłając zgłoszenie akceptujesz, że dane osobowe zwycięzców konkursu zostaną podane do wiadomości publicznej poprzez opublikowanie imienia i nazwiska zwycięzcy/zwycięzców w sekcji „Wyniki konkursu„.

  4. Przesyłając zgłoszenie akceptujesz, że dane osobowe uczestników konkursu mogą być przetwarzane przez zespół redakcyjny serwisu Dzień Dobry Łódź (DDLodz.pl) w celach marketingowych (np. do przesyłania informacji o kolejnych konkursach na wskazany w zgłoszeniu adres e-mail).

  5. Przesyłając zgłoszenie potwierdzasz iż rozumiesz, że w dowolnym momencie możesz zarządać usunięcia swoich danych osobowych poprzez przesłanie odpowiedniej prośby na adres redakcja@ddlodz.pl.