23Trwają przygotowania do finału konkursu Miss Uniwersytetu Medycznego 2017. Uroczysta gala podczas której wyłonione zostaną najpiękniejsze łódzkie studentki odbędzie się w najbliższą sobotę (25 marca) w auli 1000 Centrum Dydaktycznego przy ulicy Pomorskiej 251.

Przygotowywana przez nas gala jest największym wydarzeniem organizowanym przez nasz uniwersytet i każdego roku wzbudza bardzo duże zainteresowanie widzów, którzy w całości wypełniają naszą największą aulę.

Jak co roku, zaprezentują się przed Państwem najpiękniejsze studentki naszego uniwersytetu. Tym razem, podczas Gali Finałowej będziemy bawić się w klimacie latynoamerykańskim. Kandydatki będą prezentować się w czterech różnych kreacjach. W sukniach ślubnych od firmy Po Prostu, sukniach wieczorowych od Eli Piorun, strojach medycznych od firmy Maxpol i strojach kąpielowych od firmy Madora.

Oprócz występów naszych kandydatek, podczas gali będą Państwo mieli okazję zobaczyć przygotowane przez nas występy artystyczne.

Serwis internetowy Dzień Dobry Łódź jest patronem medialnym tego wydarzenia.

KONKURS: Wygraj bilety na galę Miss Uniwersytetu Medycznego

Aby zdobyć jedno z pięciu (dwuosobowych) zaproszeń wystarczy że napiszesz nam dlaczego to właśnie Ty powinnaś / powinieneś otrzymać bilet na galę i kreatywnie to uzasadnisz.

Odpowiedź wraz ze swoim imieniem i nazwiskiem oraz imieniem i nazwiskiem osoby towarzyszącej wyślij na adres konkursy@ddlodz.pl W temacie wiadomości podaj koniecznie hasło „Wybory Miss”. Najciekawsze odpowiedzi nagrodzimy wejściówkami na galę.

Na zgłoszenia czekamy do czwartku (23 marca) do godziny 20:00. Po upływie tego terminu wybierzemy zwycięzców i poinformujemy o sposobie odebrania nagród.

WYNIKI KONKURSU: Wygraj bilety na galę Miss Uniwersytetu Medycznego

Zaproszenia na galę finałową Miss Uniwersytetu Medycznego otrzymują: Jacek Sitkiewicz, Patryk Kirschke, Gerard Banaszkiewicz, Asia Oladowska, Kamil Dabwan, Mariola Tokarska, Przemysław Ledzian, Krzysztof Frankowski.

Zwycięzcom  gratulujemy! Sprawdźcie swoje skrzynki pocztowe, wkrótce znajdziecie w nich informacje o sposobie odbioru nagród. Pozostałym uczestnikom winszujemy kreatywności i zapraszamy do udziału w kolejnych konkursach, które ogłosimy już wkrótce.