W najbliższy piątek (10 marca) w klubie Wytwórnia wystąpi Ania Dąbrowska. Z tej okazji przygotowaliśmy dla was konkurs w którym do wygrania jest podwójne zaproszenie na to wydarzenie.

ANIA DĄBROWSKA
Bilety (miejsca stojące): 50 zł z Kartą, 55 zł bez Karty
Balkony: 80 zł z Kartą / 85 zł bez Karty

Łącznie sprzedała ponad 200 000 płyt. Jest laureatką ośmiu Fryderyków, a także wielu innych nagród branżowych. Popularność i uznanie publiczności doskonale oddają cztery statuetki otrzymane podczas koncertów TOP w ramach festiwalu Top Trendy.

Ania Dąbrowska zagrała kilka dużych tras koncertowych obejmujących swym zasięgiem największe miasta w Polsce.  Bilety na jej koncerty wyprzedają się na kilka tygodni przed rozpoczęciem każdej trasy.

KONKURS: Wygraj bilety na koncert Ani Dąbrowskiej

Aby zdobyć dwuosobowe zaproszenie wystarczy że napiszesz nam który z albumów Ani Dąbrowskiej podoba Ci się najbardziej i krótko to uzasadnisz.

Odpowiedź wraz ze swoim imieniem i nazwiskiem oraz imieniem i nazwiskiem osoby towarzyszącej, wyślij na adres konkursy@ddlodz.pl W temacie wiadomości podaj koniecznie hasło „Ania Dąbrowska”. Najciekawszą z odpowiedzi nagrodzimy wejściówkami na koncert.

Na zgłoszenia czekamy do czwartku (9 marca) do godziny 20:00. Po upływie tego terminu wybierzemy zwycięzców i poinformujemy o sposobie odebrania nagród.

WYNIKI KONKURSU: Wygraj bilety na koncert Ani Dąbrowskiej

Podwójne zaproszenia na koncert Ani Dąbrowskiej w klubie Wytwórnia otrzymuje: Karolina Szymańczyk.

Zwycięzcom  gratulujemy! Sprawdźcie swoje skrzynki pocztowe, wkrótce znajdziecie w nich informacje o sposobie odbioru nagród. Pozostałym uczestnikom winszujemy kreatywności i zapraszamy do udziału w kolejnych konkursach, które ogłosimy już wkrótce.