W czwartkowy wieczór (10 marca) na scenie łódzkiej Wytwórni wystąpiłą Edyta Bartosiewicz. Piosenkarka pojawiłą się w Łodzi w ramach projektu Edyta Bartosiewicz Acoustic Trio.

Publiczność miała zatem wyjątkową okazję by w łódzkiej Wytwórni posłuchać wokalistki w nowej odsłonie. Na scenie artystce towarzyszyli Romuald Kunikowski – fortepian, akordeon oraz Maciej Gładysz – gitara.

Edyta Bartosiewicz to kompozytorka, autorka tekstów, aranżerka i producentka większości swoich utworów, której albumy sprzedały się w łącznym nakładzie ponad miliona egzemplarzy, a 16 piosenek dotarło do pierwszego miejsca Listy Przebojów Programu Trzeciego.

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z koncertu Edyty Bartosiewicz w łódzkim klubie Wytwórnia.

REKLAMA
Sebastian Szwajkowski
Specjalista od zadań specjalnych dla którego niemożliwe nie istnieje, pasjonat urbexu i wyrobów tytoniowych. W naszej redakcji od 2015 roku.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.