W dniach od 18 do 20 lutego w godzinach od 9:00 do 21:00 w Centrum Handlowym Tulipan pojawi się Jarmark Regionalny. To doskonała okazja, aby zakupić swojskie produkty wyrabiane według tradycyjnych receptur.

Kolejna edycja Jarmarku Regionalnego to raj dla wielbicieli lokalnej żywności. Oferta wystawców będzie bogata w smaczne i zdrowe artykuły spożywcze takie jak miód oraz piwo regionalne z Łasku. Jarmarczne stragany będą przepełnione tradycyjnie wypiekanymi bochenkami chleba na naturalnym zakwasie, swojskimi wędlinami, suszonymi owocami i ziołami. Po za tym każdy wielbiciel słodyczy znajdzie dla siebie domowe ciasta. Nie zabraknie również oscypków, greckiej chałwy oraz wędzonych ryb.

Oryginalność produktów i staropolskie receptury to cechy, które czynią propozycję wystawców niepowtarzalną. Jarmarki Regionalne są także doskonałym uzupełnieniem oferty sklepów znajdujących się w Tulipanie. Zapraszamy wszystkich miłośników tradycyjnych specjałów od czwartku do soboty – mówi Katarzyna Woźniak, dyrektor Centrum Handlowego Tulipan.

Jarmark Regionalny potrwa od 18 do 20 lutego w Centrum Handlowym Tulipan w godzinach od 9:00 do 21:00. Więcej informacji: www.chtulipan.pl