LFO 2016: Perfect i Taco Hemingway wystąpią w Oświęcimiu

Legenda polskiego rocka oraz najmodniejszy obecnie polski raper dołączają do obsady LFO! Perfect i Taco Hemingway wystąpią na stadionie MOSiR w niedzielę, 19 czerwca, przed supergrupą Queen + Adam Lambert!

Każdy fan muzyki w Polsce zna takie kawałki, jak „Autobiografia”, „Chcemy być sobą”, czy „Niepokonani„, królujące od lat na playlistach największych stacji radiowych w kraju. Perfect jest obecny na scenie od ponad 35 lat – w zeszłym roku zespół obchodził wyjątkowy jubileusz, uczczony trasą koncertową, podczas której odwiedził przeszło 30 miast. Tytuł “Artysty 25-lecia” Radia RMF FM, dwie najważniejsze SuperJedynki (nagroda publiczności oraz SuperPrzebój) ubiegłorocznym festiwalu w Opolu, 1. miejsce na liście Polski Top Wszech Czasów Radiowej Trójki – to tylko kilka dowodów na to, że Perfect wciąż jest absolutną gwiazdą i numerem jeden na polskiej scenie muzyki rockowej.

Z kolei Taco Hemingway, czyli Filip Szcześniak, to jeden z najgorętszych młodych artystów, o sławie wykraczającej poza środowisko hip-hopowe, z którego się wywodzi.  Artysta ma na koncie występy na największych polskich festiwalach, wyprzedaną trasę  koncertową oraz podium na liście sprzedaży albumów OLiS. Na debiutanckiej płycie „Trójkąt warszawski” oraz późniejszej „Umowie o dzieło” uwagę zwracają przede wszystkim znakomite teksty, z którymi z łatwością utożsamiają się młodzi ludzie w całej Polsce.

Perfect oraz Taco Hemingway dołączają do ogłoszonych wcześniej artystów Life Festival Oświęcim 2016: Eltona Johna, formacji Queen + Adam Lambert oraz Johna Newmana i Dawida Podsiadły. Kolejne szczegóły programu LFO wkrótce!

Tegoroczna edycja Life Festival Oświęcim odbędzie się w dniach 16-19 czerwca 2016r. Po raz pierwszy w historii festiwalu koncerty stadionowe zaplanowano na cały weekend (sobota i niedziela).

Szczegółowe informacje dotyczące festiwalu dostępne na stronie internetowej www.lifefestival.pl oraz fanpage’uwww.facebook.com/LifeFestivalOswiecim.

Karnety oraz bilety na festiwal w sprzedaży na www.lifefestival.pl oraz www.eventim.pl