BALATON SOUND, NAJBARDZIEJ EGZOTYCZNY I NAJWIĘKSZY FESTIWAL PLAŻOWY W EUROPIE, OGŁASZA PIERWSZĄ FALĘ ARTYSTÓW EDYCJI 2023

Armin Van Buuren, Dimension (DJ set), Dimitri Vegas & Like Mike, Don Diablo, Hardwell, Joel Corry, KSHMR, Kungs, Ofenbach, Vini Vici

28 czerwca – 1 lipca 2023,
Jezioro Balaton, Węgry
Bilety w sprzedaży od 8 grudnia / sprzedaż błyskawiczna do 11 grudnia

Balaton Sound – plaża, słońce, sety DJ-skie. Jeden z najbardziej znanych i tętniących życiem elektronicznych plażowych festiwali plenerowych w Europie powraca z hukiem w 2023 roku, prezentując największych artystów i DJ-ów sceny elektronicznej. Od 28 czerwca do 1 lipca wielkie gwiazdy, w tym Armin Van Buuren, Don Diablo, Dimitri Vegas & Like Mike i inni, zaprezentują swoje największe hity, rozświetlając brzeg Jeziora Balaton.

Usytuowany nad idyllicznym jeziorem na Węgrzech, Balaton Sound powraca w 2023 roku, oferując niezrównane, luksusowe doświadczenie VIP oraz największe nazwiska muzyki elektronicznej. Podczas festiwalu wystąpią koneserzy muzycznego parkietu, tacy jak Armin Van Buuren i Don Diablo, bezkompromisowi Dimitri Vegas & Like Mike oraz powracający na Balaton Sound po raz kolejny Hardwell. Co więcej, jeden z najbardziej wyjątkowych brytyjskich artystów Dimension, świeżo po wyprzedaniu kultowego klubu Printworks, wystąpi obok ulubieńców publiczności, takich jak KSHMR, Kungs, Ofenbach, Joel Corry i wielu innych artystów, których jeszcze nie ogłoszono.

Dzięki wyjątkowym strefom VIP, zlokalizowanym wzdłuż lśniącego Balatonu, tegoroczny festiwal będzie mógł zaoferować nowe aktywności nad brzegiem jeziora. Za sprawą dodania dziennych Beach Clubów do terenu festiwalu, festiwalowicze będą mieli okazję doświadczyć czarujących występów teatrów ulicznych, ekstrawaganckich pokazów mody z udziałem międzynarodowych projektantów oraz serii zajęć poprawiających samopoczucie, w tym jogi i wielu innych.

Balaton Sound zaoferuje również więcej wariantów noclegowych podczas nadchodzącej edycji; z tradycyjnymi już opcjami biwakowania i glampingu. Ekskluzywny pakiet wakacyjny VIP będzie można również wykupić w pięciogwiazdkowym hotelu BalaLand, który znajduje się w odległości krótkiego spaceru od festiwalu i oferuje apartamenty z widokiem na jezioro.

Miłośników jedzenia i wina z pewnością ucieszy informacja, że Balaton Sound jest otoczony przez najlepsze węgierskie winnice i nadal zaopatruje się wyłącznie w wysokiej jakości produkty regionalne. Sekcje VIP festiwalu oferują wiele atrakcji – od salonu makijażu po świeże napoje w dniu przyjazdu, a także ekskluzywne imprezy i pokazy-niespodzianki, których nie można przegapić. Goście będą mieli do wyboru zabawę na lądzie, ale także kilka godzin niezapomnianej zabawy na pięknym jeziorze Balaton, w otoczeniu przyjaciół, festiwalowiczów i wybranych najlepszych światowych artystów.

Jak przyznała Anna Filutas (Manager Festiwalu Balaton Sound): W pierwszym ogłoszeniu prezentujemy wykonawców z samego szczytu listy 100 najlepszych DJ-ów magazynu DJ Mag, takich jak Armin Van Buuren, Dimitri Vegas i Like Mike. , Don Diablo, KSHMR czy Vini Vici”. Balaton Sound to miejsce obowiązkowe, gdy mowa o wieczornych imprezach z niezapomnianym wschodem słońca nad Balatonem, ale jest to również świetne miejsce na naładowanie baterii w ciągu dnia. Oprócz tego staramy się zaspokoić wszystkie potrzeby festiwalowiczów, od żądnych przygód wczasowiczów po gości szukających komfortu i 5-gwiazdkowych usług.

Lokalna marka B My Lake połączy siły z Balaton Sound, goszcząc artystów sceny undergroundowej. Kolejne akty zostaną ogłoszone w nadchodzących miesiącach.

Balaton Sound 2023 – Lineup

Armin Van Buuren
Dimension DJ set
Dimitri Vegas & Like Mike
Don Diablo
Hardwell
Joel Corry
KSHMR
Kungs
Ofenbach
Vini Vici
& dużo więcej wkrótce!

Ceny biletów:
Dostępne tylko przez następne 72 godziny od 8 grudnia:
4-dniowy bilet od 199 euro
3-dniowy bilet od 165 euro

Bilety kempingowe od 29 euro
Bilet jednodniowy od 69 euro (od 12 grudnia)

Balaton Sound 2023 odbędzie się nad Jeziorem Balaton na Węgrzech w dniach 28 czerwca – 1 lipca 2023. Więcej informacji można znaleźć na stronie www.balatonsound.com.