EARLY BIRD TICKETS na SZIGET FESTIVAL 2023, wraz z ekskluzywnym zestawem SZITIZEN PRIME KIT dostępne w sprzedaży od 29 października! Bilety trafią do sprzedaży 29 października, o godzinie 10.00. Każdy zakup będzie premiowany zestawem SZITIZEN PRIME KIT!

Od 9 do 14 sierpnia 2023 roku w Budapeszcie znów powitamy Was na Wyspie Wolności! Oprócz koncertów światowych sław, ponownie skupimy się na odkrywaniu kolorowej wyspy i jej licznych atrakcji: od projektów tanecznych i przedstawień teatralnych po dyskusje panelowe, warsztaty i wiele innych ciekawostek z całego świata. Na Sziget Festival setki tysięcy Szitigenów (jak nazywa się bywalców festiwalu) z całej Europy spotykają się co roku, aby wspólnie świętować pod hasłem LOVE REVOLUTION, poznać nowych przyjaciół i cieszyć się tygodniowymi wakacjami w sercu Budapesztu.

Od 29 października, od godziny 10.00 na Sziget Festiival 2023 dostępne będą bilety EARLY BIRD TICKETS – Szitizen Prime. Będą dostępne nie tylko we wczesnej, atrakcyjnej cenie, ale i w zestawie Szitizen Prime Kit, w tym roku zawierającym: koszulkę, torbę jutową, skarpetki, butelkę na wodę, bandanę i naklejki. Każdy, kto nabędzie bilet, automatycznie weźmie również udział w loterii, w której do wygrania będą następujące nagrody:

  • Wycieczka na backstage dla 2 osób
  • Upgrade do biletów VIP dla 2 osób
  • Bilety VIP na BOat Party (dzień do wyboru) dla 2 osób
  • Bilety na kemping i zakwaterowanie w Luksusowym Igloo dla 2 osób
  • Budapest Card na 9 dni dla 2 osób
  • ALL IN Szitizen Prime Experience (obejmuje wszystko z listy) dla 2 osób

Sziget Festival 2022 – „Wyspa Wolności”

Sziget Festival 2022 podsumowanie:

-Sziget 2022 gości ponad 450 000 fanów ze 103 krajów na całym świecie
-53 przestrzenie, 488 wykonawców z 54 krajów
-W trakcie pierwszego wieczoru koncerty swoich ulubionych artystów ogląda amerykański aktor Timothée Chalamet
-Remi Wolf otwiera w środę scenę główną
-Queer House Party oraz Vogue Ballroom w Magic Mirror przynoszą queerowe, radosne szaleństwo do wczesnych godzin porannych
-Niesamowity program Magic Mirror składający się z paneli dyskusyjnych, warsztatów, Vogue i nie tylko
-Elektryzujący program muzyki elektronicznej na scenie Samsung Colosseum i jej imponująca konstrukcja
-Nowe strefy VIP na całym festiwalu, w tym strefa VIP H&M z niesamowitym widokiem na scenę główną. Bilety VIP wyprzedane na większość nocy, co potwierdza, że jest to udany nowy dodatek do oferty festiwalu
-Scena Global Village eksplorująca dźwięki świata od Bałkanów po Amerykę Południową
-Wciągająca wystawa sztuki Candy Chang „Zanim umrę…”, zachęcająca ludzi do refleksji nad ich życiowymi celami poprzez współtworzenie kredowej ściany przedstawiającej ich aspiracje – przesłanie miłości, jedności i radości było widoczne przez cały czas.