31 lipca (sobota) w Konstantynowie Łódzkim odbyło się pierwsze TargOWidowisko.

Zmodernizowana przestrzeń konstantynowskiego targowiska, to miejsce już nie tylko dla handlu, ale i wydarzeń kulturalnych i rozrywkowych. Jego otwarcie odbyło się 11 czerwca tego roku i już wiadomo, że sobotnia impreza nie była jedyną, która zagości w te wakacje właśnie w tym miejscu.

Zadaszone białą membraną boksy umocowane na ażurowych stelażach, to idealna przestrzeń do wzmacniania przekazu wydarzenia.

Główną atrakcją Gali Mody i Sztuki (bo tak właśnie nazywało się pierwsze TargOWidowisko) była oczywiście Patrycja Plesiak-Fugiel, która zaprezentowała swoje dwie kolekcje, w tym jedną inspirowaną samym Konstantynowem „Hometown Love – z miłości do miasta”. Patrycja Plesiak-Fugiel w swoim dorobku ma 36 autorskich kolekcji. Jest absolwentką ASP w Łodzi, a jej prace znane są zarówno w Rosji jak i zupełnie z drugiej strony – we Włoszech. Znana jest również w samym województwie, a zapewne i w Polsce między innymi dzięki Miss Polski i Miss Polonia, gdzie podczas konkursów podczas wyjść kandydatki noszą również jej kreacje.

Galę uzupełniali
– Szkoła Tańca ES-KADRA, która zapewniła nam dużo energetycznego, jak i dostojnego tańca towarzyskiego,
– Kordian Kacperski, który swoim wokalem wzbudził wiele pozytywnych emocji.

Podczas Targów Mody i Sztuki, które odbywały się przed Galą swoje prace poza Patrycją Plesiak prezentowali także:
– Marta Żylak – fotografia (pracująca również na galach Miss)
– Sławomir Bukowiecki – malarstwo
– Buggy Jewels – biżuteria
– Plank Of Creation – zegarki