Miss Ziemi Łódzkiej 2021 została Agata Wdowiak. W czwartek (1 lipca) w łódzkim ArtInkubatorze na Scenie Monopolis odbyła się trzecia i jednocześnie ostatnia część wyborów Miss i Misterów Ziemi Łódzkiej.

Przypomnijmy, że dzień wcześniej, na tej samej scenie odbyły się dwie gale. Pierwsza z nich pozwoliła wyłonić Miss Nastolatek Ziemi Łódzkiej, druga zaś Mistera Ziemi Łódzkiej. Podobnie jak poprzednie gale, tak i tę poprowadzili Ilona Krawczyńska, Robert Jarek oraz Mister Polski 2020 Jakub Kowalewski.

Dynamiczne i pełne pozytywnej energii show tworzyły nie tylko kandydatki i publiczność, ale również prowadzący. Tych ostatnich do tańca porwał Jonal Adrian Escobar Paez – woklaista, tancerz, choreograf oraz…mistrz szermierki. Energetyczne momenty przeplatały się z chwilami wzruszeń, a tych również nie zabrakło, choćby za sprawą Basi Zuchowicz, która podczas wyjścia kanddyatek w sukniach ślubnych zaśpiewała wielki przebój „All by myself”.

Po przeszło dwóch godzinach zmagań poznaliśmy werdykt. Miss Ziemi Łódzkiej została Agata Wdowiak, któa odebrała koronę z rąk ustepującej Miss Ziemi Łódzkiej 2020 – Dominiki Wójcik.

I Wicemiss – Kamila Grzegorczyk
II Wicemiss – Weronika Bartosiak
III Wicemiss – Aleksandra Reszka
IV Wicemiss – Emilia Królikowska

Tytuły komplementarne:
Miss Brandbull Polska S.A. – Agata Wdowiak
Miss Publiczności – Klaudia Michalak
Miss Internetu – Klaudia Michalak
Miss Friendship – Alicja Pokrzywnicka
Miss Foto – Kamila Grzegorczyk
Miss Mari Mari – Agata Wdowiak