Julia Marcell powróciła z nową płytą i nie tylko! Najnowszy projekt artystki „Skull Echo” to płyta i film – tematycznie połączone, ale niezależne od siebie.

12.03.2020 GODZ. 20:00 (CZWARTEK)
JULIA MARCELL – SKULL ECHO

 

Bilety:
• 50 zł z kartą / 55 zł bez karty zniżkowej

Na płytę składa się jedenaście utworów, które przynoszą muzyczną zmianę. Elektroniczne instrumentarium o szerokim brzmieniu, duże melodie i futurystyczna produkcja, w tekstach zaś kosmos, absolut i potrzeba bliskości – to wyróżniki tego albumu. Album powstał w Berlinie we współpracy z producentem muzycznym Michaelem Havesem.

Razem z muzyką przyszedł również pomysł na film. Tematy podejmowane na płycie zainspirowały Julię do stworzenia scenariusza pełnometrażowej opowieści o tym samym tytule. Swój debiut fabularny rozwija wspólnie z producentką filmową Natalią Grzegorzek z Koskino.

Tak o projekcie mówi sama artystka: „Skull Echo to opowieść o czasie, percepcji i samotności. O głowach, w których jesteśmy uwięzieni, budując poprzez zmysły swój obraz świata – pełen niepewnych informacji, wybiórczo pamiętanych i dowolnie przekształcanych. To opowieść o pragnieniu porozumienia, o tęsknocie za drugim człowiekiem.

Album „Skull Echo” ukazał się 24 stycznia 2020, zaś zapowiadającymi go singlami były „Moment i wieczność” oraz „Prawdopodobieństwo”. Koncert w łódzkiej Wytwórni w ramach trasy promującej krażek odbędzie się 12 marca.