W środę (29 stycznia) w Łodzi odbył się koncert Pawbeats Orchestra z udziałem takich gwiazd jak Bisz, VNM, Dorota Miśkiewicz, Marika, Klaudia Szafrańska oraz Zeus.

Publiczność która pojawiła się wczoraj w klubie Wytwórnia z pewnością nie mogła narzekać na brak atrakcji. Koncert rozpoczął się tradycyjnym „Intro” a już chwile później wybrzmiewała „Insomnia”. W kolejnym numerze pojawił się też pierwszy z gości wieczoru VNM a publiczność usłyszała „Cytryny”.

Po takiej rozgrzewce przyszła pora na kobiety, jako pierwsza wystąpiła Marta Kosakowska czyli popularna Marika w utworze „Gniew” a tuż po niej Dorota Miśkiewicz („Afekt”) oraz Solo. Natomiast po instrumentalnym „Wschód” na scenie pojawiła się Klaudia Szafrańska z duetu Xxanaxx a łódzka publiczność usłyszała „Fall”.

Temperatura jednak wciąż rosła a na scenie Wytwórni pojawił się Bisz w numerach „Banicja” oraz „Indygo”. Marika powróciła natomiast w znakomitym wykonaniu „Lęk”.

VNM i Klaudia Szafrańska powrócili na scenę w duecie podczas „Nie szukaj mnie”. A gościem niespodzianką okazała się Lilu, która wykonała „Porozmawiaj z nią”. Kolejną niespodzianką była zwrotka PeeRZeta zarymowana przez samego Pawbeatsa. Po tym wydarzeniu Lilu ustąpiła miejsca na scenie Grubsonowi, który wykonał „Offline” oraz kultowe „Na szczycie”. Na zakończenie wieczoru na scenie pojawił się Zeus w utworach „Siewca” i „Widnokrąg”.

Tak jak podczas innych koncertów na trasie Pawbeats Orchestra również w Łodzi nie mogło zabraknąć wyczekiwanego Explosion do którego zarymował Bisz. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z koncert Pawbeats Orchestra w łódzkim klubie Wytwórnia.