Pawbeats Orchestra to fascynujący projekt muzyczny: ponad 40 artystów na scenie, zaskakujące aranżacje, połączenie różnych gatunków muzycznych oraz niesamowita atmosfera na każdym koncercie. To wszystko na żywo w prestiżowych salach koncertowych w Polsce, a w łódzkiej Wytwórni już 2 grudnia 29 stycznia 2020 [KONCERT PRZEŁOŻONY].

PAWBEATS ORCHESTRA

 

Bilety: od 99 zł do 119 zł na balkonie, 129 zł na płytę (miejsca stojące). Bilety dostępne w kasie klubu Wytwórnia oraz na stronie Bilety24.pl;

Marcin Pawłowski znany jako Pawbeats zaprosił do stałej współpracy przy trasie koncertowej artystów z różnych gatunków muzycznych. BiszDorota MiśkiewiczGrubSonKlaudia SzafrańskaMarikaVNMZeus to podstawowy skład artystów, którzy tworzą projekt Pawbeats Orchestra i razem koncertują od września.   Na trasie jako goście niespodzianka lub goście specjalni wystapili już: Sobota, Oxon, MasiaTymek, Dwa Sławy, a także legendarny warszawski duet Pezet i Onar czyli Płomień 81.

Na jednej scenie w towarzystwie live bandu wystąpią zatem wokaliści, raperzy, a także orkiestra smyczkowa – prawdziwa fuzja elektroniki z instrumentalistyką. Każdy koncert to również występ gościa niespodzianki. O tym, kto będzie gościem specjalnym podczas koncertu w Wytwórni, przekonać się można bezpośrednio na koncercie.

Połączenie w jednym projekcie ludzi z odmiennych światów muzycznych to nie tyle wyzwanie, co ogromna przyjemność współpracy Pawbeatsa z muzyką i tworzenie nowych aranżacji, które zyskują coraz więcej doskonałych opinii. Marcin Pawłowski nie boi się doświadczeń, nie ograniczają go ramy gatunkowe. Artysta raczej buduje mosty pomiędzy odmiennymi klimatami tworząc z nich spójność, którą można usłyszeć właśnie na koncertach.

Projekt Pawbeats od lat promuje granie muzyki na żywo. W składzie zespołu Pawbeats live grają: Sebastian Kret – gitara, Grzegorz Posłuszny – gitara basowa, Marek Górski – syntezatory, Natalia Szkudlarek – flet, Łukasz Sylwestrzak – skrzypce solo, Michał Maliński – perkusja oraz Marcin Pawłowski Pawbeats – fortepian, gitara, ukulele, hang drum oraz dwunastoosobowa orkiestra smyczkowa.

– Rozpoczął się najważniejszy moment w mojej koncertowej działalności. Jestem dumny i szczęśliwy, że możemy grać naszą muzykę w takim składzie i w takich miejscach – mówi Pawbeats.

Marcin Pawbeats Pawłowski, to urodzony w Bydgoszczy kompozytor, producent muzyczny i multiinstrumentalista. Autor płyt „Utopia”, „Orchestra”,”Chakra” w duecie z Kalim czy też wydanej w 2018 roku „OUT”, do nagrania których zapraszał wykonawców różnych gatunków muzycznych, takich jak: Justyna Steczkowska, Natalia Nykiel, Monika Borzym, Marcelina, Kamil Bednarek, Krzysztof Herdzin oraz raperów: KęKę, Quebonafide, Tede, Zeusa, Miuosha, Dwa Sławy, Mama Selita, Piha, Bisza czy Rahima. Albumy Pawbeatsa to eklektyczne dzieła łączące praktycznie każdy gatunek muzyczny z orkiestracjami. W 2014 i 2015 roku został wyróżniony tytułem Bydgoszczanina Roku. Produkował kilkadziesiąt albumów związanych z rapem oraz muzyką rozrywkową, z których kilkanaście osiągnęło statusy Złotej oraz Platynowej Płyty, takich jak: Miuosh – „Prosto przed siebie”, Pih – „Dowód Rzeczowy” (trylogia), KęKę – „Nowe Rzeczy” czy też autorska „Utopia”.