Zaginął 20-letni Bernard Ignatowicz, który pochodzi z Białegostoku, a od pół roku mieszka pod Paryżem w Vaud’herland we Francji.

Ostatni raz był widziany 01.01.2020r. w Mantes la Jolie w okolicach Paryża. Sylwestra spędził u brata w miejscowości Limay.

Ostatni kontakt z rodziną był 1.01 ok. godziny 11.35 – Bernard mówił, że wraca do domu (mógł mieć na myśli Limay, gdzie mieszkał brat, albo Vaud’herland, albo rodzinnym dom w Białymstoku, ale też Łódź, gdzie mieszkał przez rok). Jednak do chwili obecnej nie powrócił i nie nawiązał kontaktu z Rodziną.

 

Apelujemy, aby ktokolwiek widział lub kontaktował sie z Bernardem dał znak. Na Bernarda czekamy z otwartymi ramionami i z wielkim utęsknieniem.

Rysopis:

Wzrost: 178 cm
Waga: 70 kg
Sylwetka: wysportowana
Włosy: krótkie blond
Oczy: niebieskie
Znaki szczególne: na prawym łokciu blizna po operacji (dł. ok. 13 cm), na prawym lub lewym udzie blizna od zadrapania, przy prawym łuku brwiowym blizna.
Ubrany był w szarą koszulkę, chyba w jeansy, na nogach buty z czarną podeszwą firmy Nike.

Nie miał ze sobą dokumentów, nie odpowiada. Szpitale są na bieżąco sprawdzane przez Rodzinę.

Jeżeli ktokolwiek posiada informacje dotyczące zaginionego proszony jest o pilny kontakt z Komisariatem Policji w Mantes la Jolie lub pod numerem 112 / 997. Można pisać pod nr +48503523701 lub we Francji do taty Bernarda: +33 763 14 49 75

PILNE! URGENT! Version francaise en bas/english below/deutsche Version unten👇👇PROSZĘ O…

Opublikowany przez Karolinę Martą Smęt Niedziela, 5 stycznia 2020