Łąki Łan powracają do Wytwórni! 14 listopada 2019 ukazał się piąty album zespołu zatytułowany „Raut”, na koncercie w Wytwórni usłyszycie na żywo najnowsze piosenki!

ŁĄKI ŁAN

Harmonogram:
19:00 Otwarcie drzwi 
20:00 Start koncertu

 

Bilety:
• I pula (dostępna do 31.10.2019 lub do wyczerpania): 60 zł z kartą zniżkową / 65 zł bez karty zniżkowej;
• II pula (dostępna do 13.12.2019): 65 zł z kartą zniżkową / 70 zł bez karty zniżkowej;
• III pula (w dniu koncertu): 75 zł

Pierwszym singlem promującym album był utwór „LASS”. Tytułowy LASS to baśniowy przyjaciel, strażnik korzeni, duchowy inspirator, pokorny inhalator. Troszczący się o nas od prawieków. Czas zatroszczyć się o niego. Łąki Łan składa hołd i zaprasza do odnowienia radosnej, głębokiej, czystej relacji z Żywym Leśnym Królestwem, z którym wszyscy jesteśmy nierozerwalnie połączeni.

Z kolei drugi singiel „IBIZA” to prawdziwy nabój energetyczny. Człowiek jako elektrownia endorfin, maszyna do wytwarzania radości dla siebie i otoczenia. IBIZA to paliwo dla tej maszyny. Energia życia wypełnia Wszechświat i go napędza – ruch ku Życiu.

Trzecim singlem jest tytułowy kawałek „Raut”, który opowiada o tym, że ludzie zaczynają dostrzegać, na czym stoi świat. Stary system chwyta się brzytwy, ale jego czas dobiega końca. Nowy etap, nowy level, nowa cywilizacja. Nowy świat rodzi się w bólach, ale będzie piękny.

Nowa płyta Łąki Łan ukazała się 14 listopada, zawiera 13 energetycznych utworów z przesłaniem. – Świat jest pełen skrajności i ciągle się zmienia. My też. Zarówno jako zespół jak i jego człony. Uczymy się to w sobie akceptować by umieć to akceptować w otoczeniu. Staramy się tym bawić, czerpać z tego i to ŁĄCZYĆ. Nowa płyta jest efektem poszukiwań złotego środka, gdzieś pomiędzy Lasem a Ibizą, pomiędzy filozofią a imprezą, pomiędzy powagą a wygłupami. Uzbrojeni w otwarte serca, przepastne instrumentarium, humor, tupet i poczucie dystansu podążamy swoją niezbadaną ścieżką. Mamy nadzieję, że ta płyta Was zaskoczy, rozbawi, da do myślenia i nie pozostawi obojętnymi. Trzeba to uczcić! Czas na „Raut”! – tak o płycie mówi zespół.

Na koncercie w Wytwórni czeka nas porządna dawka miłości do natury i drugiego człowieka ubrana w energetyczne dźwięki muzyki elektronicznej.